Úkolem každé správně zařízené kuchyně není jen krásně vypadat, ale především dobře fungovat a poskytovat všem členům domácnosti celou řadu praktických a mnohdy i nedocenitelných funkcí. Vytvořit takové místo, které by splňovalo všechny požadavky, ale není tak jednoduché, jak se mnozí z vás domnívají. V drtivé většině domácností vládnou kuchyním ženy – ty zde pečou, vaří, připravují lahodné pokrmy a vytváří tak nezaměnitelné kouzlo domova. Jakmile ale praktičnost kuchyně pokulhává, stává se z vaření povinnost – a to je špatně. Možná i vám stav vaší kuchyně přidělává vrásky na čele, a proto uvažujete o radikální změně, která jí vrátí dávno ztracené funkce i lesk. Přinášíme vám jedinečné rady, jak si zařídit kuchyň snů!

 

Uspořádejte si kuchyňské zóny

A teď ruku na srdce – pobíháte během práce v kuchyni z místa na místo? Musíte si nejdůležitější věci kvůli nedostatku místa ukládat do nepřístupných horních polic, což vám následně komplikuje jejich využívání? Pak věřte, že je s vaší kuchyní něco špatně! Základem tohoto interiéru jsou kuchyňské zóny. Chcete-li, aby vám vaše kuchyň správně sloužila, zaměřte svou pozornost na jejich správný řád – skladování, mytí, příprava a vaření. Hravě vám s tímto úkolem pomůže nábytek na míru, díky kterému maximálně využijete daný prostor a získáte úložné prostory k dobru.

 

Centimetry, hýbejte se!

Problémem většiny domácností je nedostatek místa. Ne každý má to štěstí a bydlí v prostorném bytě, kde má centimetrů na rozdávání. Pokud si ani vy nemůžete příliš vyskakovat, ba naopak musíte počítat s každým centimetrem, využijte nabídky kuchyně na míru. Nenechte se zmást – kuchyni nezvětšíte a v žádném případě ani nevykouzlíte metry navíc, ale i tak vytvoříte prakticky ucelené místo, které vám bude prakticky sloužit. S touto nabídkou nikde nevzniknou nevyužité kouty či prostor ve vzduchu, se kterým spousta z vás často nepočítá.

Lze to i bez toho, aniž byste zruinovali finanční rozpočet!

Snad každá žena touží po přitažlivé kuchyni, která by se leskla a voněla novotou. Většinu z nich ale odradí vysoké ceny za její pořízení, a proto sen o krásné kuchyni zůstává jen snem. Ovšem ne ve vašem případě! I moderní kuchyně lze pořídit za rozumnou cenu, jen musíte vědět, na koho se s vašimi požadavky obrátit a komu svěřit důvěru!

3 KOMENTÁŘE

  1. Pro kvalitní kuchyňské doplňky bych doporučila nahlédnout do eshopu http://www.trendo.cz . Mají tam dřezy, baterie a příslušenství. Občas se tam objeví zajímavé slevy. My jsme si vše nechali dovést a jsme spokojení!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno