Celková životospráva hraje důležitou roli. Zdravý a vyvážený jídelníček je základ, věnujte ale pozornost i potravinám, které zlepšují krevní oběh a podporují činnost srdce. Jsou to třeba banány, jahody, pomeranče, rajčata, houby, listový špenát, fazole a krůtí nebo rybí maso. Využijte i sílu vitamínů a doplňků, jako je ženšen nebo gingo. Z nápojů udělá nejlepší službu zelený čaj, který celkově povzbuzuje organismu a pomáhá prokrvení tkání. Naopak omezte alkohol, kouření a tučná jídla, která cévy ucpávají.

 

Druhým faktorem je pravidelný pohyb a sportovní aktivity. I když se to zdá nelogické, sport z vás vyžene únavu a zlepší vám náladu. Při pohybové aktivitě se začne vylučovat endorfin, kterému se říká hormon štěstí a vy se po výkonu cítíte unavení, ale spokojení. Pravidelné cvičení vám posílí srdce a bude tak pro něj jednodušší zásobovat vaše tělo (a vaše orgány) krví. Už jen 30 minut pohybu denně dokáže udělat zázraky. Nemusíte hned vyrazit do posilovny nebo se přihlásit na maraton, i procházka svižným krokem třeba se psem bude mít vliv na vaše zdraví. A svému čtyřnohému kamarádovi uděláte jistě také radost.

 

V neposlední řadě pomohou ke správné erekci také speciální přípravky na její podporu. Kromě tradičních tablet, jako je uživateli oblíbené užívání v podobě želé nebo cucacích tablet. Kombinace změny životního stylu a přípravků na podporu erekce vylepší váš sexuální život a samozřejmě i celkový stav. Dobrá nálada a důvod k úsměvu je vždy lepší, než se kvůli problémům na svět mračit.

Jako malou tečku na závěr přidáme ještě jednu radu: kvalitní spánek a čas na relaxaci. Obojí je pro spokojený život také důležité.

Nechte se inspirovat a kupte svému partnerovi na vánoce akční kondomy, hračky a lubrikační gely.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno