Po práci zasloužená odměna

Máte-li na zahradě pergolu nebo zahradní altán, určitě pro Vás zahrada neznamená jen starost a nutnou práci, ale i pravý opak. Obzvláště v jarních a letních měsících můžete na zahradě pořádat nejrůznější zahradní párty, oslavy narozenin apod. Aby opravdu oslava byla oslavou, nesmí chybět spousta dobrého jídla a pití. K přípravě výborných steaků nesmí rozhodně chybět elektrický gril. Milovníci dobré kávy jistě ocení kávovar nebo presovač, který sice asi nebudete mít umístěnýpřímo v pergole nebo altánu, ale své oblíbené espresso nebo café latté si můžete vychutnat v kliduv příjemném stínu stromů.

Výstřižek

K oslavám bezesporu patří i dobré pití. Co takhle domácí limonáda? Domácí limonádu si připravíte raz dva i v pohodlí zahrady. Stačí Vám k tomu výrobník sifonu, voda a sirup. Vodu jednoduše nasytíte, přidáte svoji oblíbenou příchuť a domácí limonáda je hotová. Pro zábavu Vašich nejmenších můžete do zahrady umístit nejrůznější hračky, určené pro venkovní použití. Zahradní domeček, skluzavka nebo odrážedla budou tou správnou zábavou pro dětské oslavy. A co by to bylo za oslavu bez pořádné hudby? Při zahradních oslavách oceníte party reproduktory, které se postarají o reprodukci hudby „na plné pecky“. Díky moderním bluetoothtechnologiím streamujete muziku i na delší vzdálenost z různých zařízení.

2 KOMENTÁŘE

  1. Když jsme vyklízeli kůlnu po babičce, nestačili jsme se divit kolik starých předmětů a nástrojů tam ještě z dob komunismu bylo. Veškeré rýče, krumpáče, motyčky, lopaty a já nevím kde co. Nejnovější byly snad jenom zahradní rukavice, které jsme jí darovali z jedné promo akce v Praze.

  2. Relaxovat na zahradě je pro mě úplně osvobození od každodenního zápřahu v práci. Já si nedovedu představit, že bych třeba bydlela někde v paneláku a neměla přístup k nějaké oáze klidu. Sice se občas na zahradě nadřu a musím řešit věci, které nikdo normálně nemá v hlavě jako je třeba ochrana proti plevelu https://www.agrotex.cz/katalog/dle-ucelu/proti-plevelu. Ale to mi nevadí. Mám svatý klid a za něj jsem vděčná.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno