Avšak od března si sněhová pokrývka už na zemi příliš nepoleží. Očekávané jaro se v přírodě začne projevovat v plné parádě a s podobným nasazením, jako to ukázala letošní zima.

Naše ztuhlá těla přestanou čelit náporu zimních nemocí v čele s vleklým kašlem a rýmou, a naopak budou vystavena slunci a jarnímu přívalu energie. Nedáme-li si dobrý pozor, tak i následnému vyčerpání pověstnou jarní únavou, která je ve skutečnosti doznívající či pozdně projevenou únavou zimní.

S přicházejícím jarem důkladně vysmýčíme byty od nepořádku, vyměníme šatník, upravíme záhonky a zmoženi jarním přílivem energie nasadíme enzymovou kúru raději dřív, než se oslabená imunita vzdá bez boje. Nevíte, o čem je řeč?

Výstřižek

Obranyschopnost našeho organismu je řízena specifickými enzymy.

Pokud náš organismus podpoříme dodáním těchto enzymů zvenčí, imunitnímu systému usnadníme práci. Jak a proč to funguje, popisují četné odborné studie. Hlavní ale je, že to skutečně funguje, a to na základě praktických i klinických zkušeností. Zmíněné specifické enzymy zakoupíme v podobě léku Wobenzym. Mimo jiné díky zvýšené cirkulaci lymfy a krve, která umožní zrychlit přísun potřebných protilátek, můžeme zcela přirozeně vybudovat dostatečnou imunitu. A to tak, že jarní virózy to nebudou mít jednoduché ani v případě, kdy bude tělo vystaveno náporu pohybu, jarnímu slunci, prochladnutí a únavě. Enzymoterapie se doporučuje v medikaci 3x denně 5 dražé Wobenzymu. Více na http://www.wobenzym.cz/.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno