I ten sebelepší interiér nás po nějaké době omrzí a začne nám připadat nutný. Možná i vám došlo, že je čas na změnu – ale nevíte, jakým směrem se vydat. Na jednu stranu toužíte po něčem novém a neokoukaném, na stranu druhou nechcete do proměny bydlení investovat nekřesťanské peníze. A co takhle zkusit fototapety? S nimi vdechnete interiéru nový život a nepotrápíte při tom peněženku!

 

Tapety jsou dnes úplně někde jinde

Když se řekne tapeta, drtivá většina lidí si představí papírový potisk na stěně, který se často trhal, sloupával a po čase zcela ztratil svou původní krásu. Je pravda, že tapety dostupné dříve nevynikaly kdovíjakými vlastnostmi. Hodně lidí s nimi nemá dobrou zkušenost a není se tak čemu divit, že v nás přežívají předsudky. Dnes je ale všechno jinak – materiály jsou kvalitnější, odolnost vyšší a aplikace mnohem jednodušší.

 

Fototapety jsou mladší sestry klasických tapet

Pokud vás nelákají celoplošné tapety, vydejte se jiným směrem. Hitem současné doby jsou moderní fototapety, které slibují snadnou, rychlou a výraznou změnu vašeho bydlení. Na rozdíl od klasiky se lepí pouze na část zdi a motivy jsou mnohem živější a pestřejší. Vámi vybraná fototapeta může mít mnoho podob – velice oblíbená jsou města, rostliny nebo ráj na zemi v podobě pláže, moře a palem. Jakou fototapetou si své bydlení oživíte vy?

FTL-1620

Vyberte si – máte z čeho!

Fototapety jsou čím dál oblíbenější a vídat je můžete v jakkoli pojatých interiérech. Pestrá nabídka dokáže nadchnout jak milovníky moderního, tak i retro, skandinávského či rustikálního stylu. Stručně řečeno: každý si přijde na své! I vy se můžete nechat inspirovat širokou nabídkou kvalitních fototapet na stránkách tapety-na-zed.cz, kde zaručeně najdete to pravé ořechové.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno