Vánoce jsou sice krásným obdobím, nicméně pro nás ženy často představují čas, kdy musíme uklízet, péct, chystat večeři a tak dále. Prostě a jednoduše si neodpočineme. Vrchol přichází v momentu, kdy musíme uklízet obaly od vánočních dárků, jež mnohdy, přiznejme si to, za moc nestojí. Proto se vyplatí myslet na zadní vrátka a pořídit si něco také pro sebe jako ochranu před nudou a šedí stereotypu. Do všeho navíc můžete zatáhnout i vašeho partnera, který si jistě s velkou radostí užije…

 

Nové intimní praktiky

To se možná lehko řekne, ale mnohem hůře realizuje. V každém případě se odhodlejte, zahoďte ostych a poraďte se s partnerem. Jistě bude ochotný pro oživení sexuálního života něco udělat. Vždyť je to nakonec i v jeho zájmu! Erotická inspirace je dnes prakticky všude a jenom na internetu lze najít spousty různých zajímavých praktik i pomůcek. Vyzkoušejte nové netradiční sexuální polohy, převleky, případně BDSM či cokoli jiného. Odvaze a fantazii se ani v intimních hrátkách meze vůbec nekladou.

 

Pomoct si můžete elegantně i sama

Jasně, spoléhat se na partnera by mohla být cesta do pekel a zajetí maximální nudy s absencí vzrušení. Stačit vám bude určitě velmi jednoduchá pomůcka. Tu může představovat i zdánlivě obyčejné dildo. To je dnes k dispozici ve spoustě zajímavých podob. Oblíbené jsou jednoduché variace i modely s připínáním, případně se dvojím koncem. Nikdy nevíte, jestli si kamarádka nebude chtít také trochu pohrát. Vyzkoušet sílu vibrací vám pomůže vibrátor. Ten je opět třeba v nabídce sexshopu RuzovySlon.cz ve spoustě podob.

 

 

Videonávody vám ukážou cestu

Možná máte strach, že si sama s konkrétní pomůckou neporadíte. Není třeba! Když se podíváte na erotické videonávody, budete mít ve všem jasno. Zmiňovaný sexshop jich nabízí už více než 1000!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno