Plesová sezóna již začala, pokud tedy řešíte, jak na plese zazářit a být královnou parketu, využijte všechny možnosti, jak být opravdu krásná a neodolatelná. Dopřejte si zaslouženou péči, vyberte si ty nejhezčí šaty a nebojte se proměnit z obyčejné ženy na femme fattale.

 

1) Zhubněte do šatů

Pokud se nevlezete do svých oblíbených nebo vysněných šatů, tak nezoufejte. Zkuste procedury, které vám mohou rychle a bezbolestně pomoci. Výrazné množství centimetrů můžete ztratit díky neinvazivní liposukci. Vyzkoušet však můžete také chůzi v podtlaku, zvanou Vacushape nebo Body-Space VACU. Výsledky vás opravdu mile překvapí.

 

2) Zajděte si ke kadeřníkovi

Kromě toho, že se říká, že šaty dělají člověka, s účesem je to úplně stejně. Pokud chcete na plese opravdu zazářit, nechte si udělat nový střih nebo alespoň plesový účes. Ten můžete vyzkoušet v kadeřnictví i předem a nemusíte tak mít strach, že se v nových vlasech nebudete cítit dobře. Profesionální kadeřnice vám navíc poradí, jaký styl, střih a účes vám bude slušet.

3) Nezapomínejte na manikúru

Myslete také na to, že byste měly mít upravené i ruce. Dopřejte si tedy manikúru a věnujte svým nehtům zaslouženou péči. Můžete si je nechat nalakovat, upravit pomocí francouzské manikúry nebo si vybrat jiné zdobení nehtů, které se vám bude líbit.

 

4) Dopřejte si pedikúru

To stejné platí i o pedikúře. Možná namítnete, že nohy nejsou na plese příliš vidět, ale pokud zvolíte otevřenou obuv, tak vaše chodidla budou vidět. Navíc upravené nehty na nohou a také ošetřená chodidla budou v botách na vysokých podpatcích méně trpět.

 

5) Pořiďte si padnoucí šaty

Důležitým krokem, jak na plese zazářit je výběr plesových šatů. Ty by vám měly padnout barvou, střihem a také stylem. Určitě nechcete večer trávit v šatech, ve kterých se necítíte dobře. Je na vás, zda zvolíte kratší šaty nebo dlouhé až po zem, zkuste se přizpůsobit tématu plesu.

 

6) Nebojte se večerního líčení

Co se týče líčení, tak na ples se můžete odvázat. Vaše oblíbené denní líčení by mohlo působit fádně, zkuste tedy večerní a slavnostní líčení. Nebojte se barev, třpytek ani lesku. Profesionální kosmetička vás nalíčí a podtrhne tak přednosti vašeho obličeje.

 

7) Prodlužte si řasy

Pokud chcete vypadat opravdu jako princezna, tak vyzkoušejte prodloužené řasy. Zvětší vám oči a váš pohled bude také mnohem víc rafinovaný.  Uvidíte, že vám ostatní budou věnovat dlouhé pohledy a vaše prodloužené řasy je nenechají v klidu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno