Kočka je určitou pomocí, ale přece si nebudete pořizovat domácího mazlíčka jen pro hubení myší, když se na trhu objevují i další účinné metody. V každém centru nebo drogerii vám poskytnou pomocnou ruku. Stačí se jen zeptat – jak se zbavit myší?

 

Elektronické plašiče

Návnada na myši může mít podobu elektro plašiče, ovšem ten odhání vesměs všechny živočichy i ty užitečné. Malé krabičky dokážou vydávat ultrazvuk, který je pro myší ucho silně nepříjemné, ovšem je dokázáno, že by se lidé ultrazvukovým signálům měli vyvarovat.

Tento oblíbený způsob tedy nemůžeme doporučit. Podívejme se raději na tradičnější prostředek na ochranu před hlodavci. Ta se skrývá pod pojmem návnada pro myši.

Jedovatá návnada na myši

Jedovaté návnady na myši jsou skvělou alternativou k pastičkám které nemusejí vždy fungovat. Návnada se od pastičky odlišuje tím, že vábí svým pachem. Myš se nechá nachytat na potravu v podobě granulí a ty jí po několika dnech usmrtí. Hlodavci jsou v tomto ohledu velice opatrní. Jakmile naleznou novou potravu, nejdříve ze svých řad vyšlou tzv.

Ochutnávače a pokud do dvou dnů nezhyne, smlsnou si na ní i ostatní. Návnada na myši Kumatox účinkuje až po několika dnech, proto se další hlodavci nenechají od ochutnání odradit. Nástrahy pak už jen pravidelně kontrolujte a případně doplňujte, ať se dostane na všechny opozdilce.

Rozmístění a četnost je vždy závislé na množství výskytu hlodavců. Obecně platí, že nejlepším umístěním se stávají taková místa, kde mají myši a hlodavci své hlavní útočiště.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno