Chcete se smát bez obav? Toužíte po úsměvu jako z reklamy? Mít krásně bílý chrup není nesplnitelný sen! Bělení zubů doma se stalo trendem, který má zaručené výsledky! Zjistěte, jak na to, chytře a levně!

Bělení zubů je oblíbená a účinná cesta k dokonalé bílým zubům. Ovšem tato cesta má různé odbočky a ne všechny mají takové výsledky! Podotknout musíme také to, že některé typy bělení zubů ohrožují zdraví zubů. Jak zjistit, že jste zvolili správný způsob bělení zubů?

zuby

Jak vybrat správný způsob bělení zubů doma?

Jak již napovídá sám název, bělení doma probíhá bez dohledu odborného zubního lékaře, což má své klady i zápory.

Hlavní výhoda – Bělení je levnější

Pokud se rozhodnete bělit chrup bez pomoci zubaře, pak vás jistě potěší nízké náklady na tento proces. Stačí totiž, když si zakoupíte volně prodejný bělící prostředek a ten pak přesně podle návodu aplikujete. Nemusíte platit za práci zubaře, pouze za bělící gel, což se na konečné ceně odrazí.

Hlavní nevýhoda – Možné zdravotní riziko

Ovšem bez lékaře je třeba počítat s tím, že bělící proces může ohrozit zdraví vašich zubů, zvláště pokud koupíte přípravek obsahující peroxid a jiné nebezpečné kyseliny. Peroxid je látkou, která zuby bělí, ale tím také ničí zubní sklovinu a výrazně zvyšuje citlivost zubů. Dlouhodobé a nikým nekontrolované bělení peroxidovými gely může způsobit až ztrátu celého chrupu!

Doporučení! Existují také bezpečné bělící gely a jiné přípravky, které v sobě žádné nebezpeční neukrývají. Jde o přípravky značky Simplesmile, v jejichž složení nenajdete žádné kyseliny ani peroxid.

Pozor na citrón, ocet a jedlou sodu!

Internetové diskuze se jenom hemží ‘’radami’’, na použití jedlé sody, citrónu a octu! Tyto látky zuby skutečně vybělí, ale také zajistí kompletní ztrátu celého chrupu! Aplikace těchto snadno dostupných a levných surovin na sklovinu zubů přináší zvýšenou citlivost, rozleptání zubní skloviny a konečně také vypadnutí zubu.

Jaký způsob bělení zvolíte vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno