Co člověk, to materiál

Povlečení se dnes vyrábí hned z několika materiálů. Mezi oblíbené patří klasické bavlněné povlečení. Jeho top vlastnosti jsou stálost barev, dlouhá výdrž a prodyšnost. Nevýhodou (zejména v dnešní uspěchané době) je, že se musí žehlit. Na vzestupu je krepové povlečení. Poznáte ho na první dotek, typickým znakem je střídání jemných a hrubších částí. Toto materiálové provedení není každému příjemné, je potřeba si na něj zvyknout. Pokud si ho oblíbíte, budete si užívat spokojený spánek. Hlavní výhody? Rychle schne a nemusí se žehlit. Máte rádi jemnost? Líbilo by se vám do ní ulehat? Volte satén. Je ideální pro ty, kdo se více potí, příjemně totiž chladí. Volbou milovníků luxusu je damaškové povlečení, které se vyrábí ze 100% macerované Mako bavlny. Je vám v noci zima? Hledáte vhodný materiál pro děti? Vsaďte na flanel, který dokáže zahřát. Pro zimomřivce je tu také mikroflanel.

 

Designové lahůdky

Je příjemným bonusem, když lůžkoviny lahodí vašemu oku. Jde to zařídit snadno, podívejte se například na toto české povlečení. Design volte podle svého vkusu. Současným trendům vévodí retro vzory, jako jsou puntíky či proužky. Oblíbené jsou florální motivy, které do vaší ložnice vnesou kousek přírody. Specialitou je 3D motiv. Skvěle vypadají i abstraktní motivy. Vždy je lepší, pokud ložní prádlo barevně ladí s celkovým konceptem ložnice.

 

Přehlídka nejlepšího

Chcete nakoupit, ale váháte? Netápejte, podívejte se na rodinnebaleni.cz. Snadno si zde vyberete podle velikosti, barvy i materiálu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno