Nové obchody mě nezaujaly a nabídka není zajímavá. Jednou jsem brouzdala po internetu, když jsem objevila zajímavý obchod, který mi na první pohled padl do oka. Co budu vyprávět! A ty jejich módní kousky! To je prostě krása. A tak jsem neváhala a zkusila jedny šaty objednat. Ale vezmeme to pěkně od začátku.

 

Modnia – elegance, kvalita, excelentní servis?

Počítám s tím, že vám to, jako dříve mně, nic neříkalo. Ale to vůbec nevadí, ukážu vám, o co se jedná. A proč obchůdku dát prostor. Modnia je rodinný obchod, zabývající se prodejem dámské módy a okrajově také pánské. Již na první pohled zaujme originální grafickou stránkou a přehledným zobrazením, které mně osobně sedí perfektně.

Co se týká samotného obsahu módních kousků: osobně se mně tento styl oblečení hrozně líbí. Přijde mi jednoduchý, moderní, svižný a prostě… k nakousnutí!

A tak jsem s objednáním ani dlouho neváhala. Nejvíce se mi zamlouvala nabídka dámských šatů, kterých mají na webu opravdu nespočet. Šaty jsem objednala v pondělí a již začátkem dalšího týdne jsem je měla doma.

blejzr-smoula

 

Kvalita zpracování:

Popravdě a zcela upřímně mohu říci, že jsem nečekala nějakou zázračnou kvalitu. A to je i možná jeden z důvodů, jenž mě osobně příjemně překvapil! Objednané oblečení je kvalitní, příjemné na dotek a cítím se v něm prostě svá. Celkově bych Modniu doporučila a to je i důvod tohoto článku.

saty-s-kvety

Modnii jsem našla náhodou, a tak bych na ni i ráda upozornila další lidi. Třeba vám také něco padne do oka. Budu ráda, když mi pak dáte vědět, jaký byl Váš názor, nebo celkově, jakou máte zkušenost.

 

Nějaké to moudro na závěr:

Proč čekat na narozeniny nebo jinou událost? Udělejte si radost hned teď! Já osobně se ráda odměním, i když právě nemám žádný slavný den. Mám potom větší chuť žít a nakupování mě prostě baví!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno