Jen máloco bývá na svatbách takovým evergreenem jako soška jelena. Má nosit štěstí a navíc jelen v domácnosti se vždycky hodí, jak škodolibě kontrují někteří svatební hosté. Původ má tento dárek v křesťanské legendě o obrácení sv. Eustacha, i když původně tento motiv pochází až z orientu. Jelen symbolizuje také tajemství, sílu, oddanost a věrnost. Soška jelena je tedy ideální dárkem nejenom při svatbě, ale také při významných životních jubileích nebo jako půvabný symbol podtrhující pracovní úspěchy.

V naší kultuře je také hluboce zakořeněno jiné velké býložravé zvíře – kůň. Soška koně symbolizuje sílu, eleganci a luxus, na čemž mají lví podíl především velké koncerny jako Marlboro, Victoria´s secret nebo Ferrari, které si právě koně vyvolili do svého znaku. Díky němu můžete dodat do svého bydlení také krásu, moudrost a vznešenost.

Triumf, osobní vliv, síla a odvaha – přesně tyto vlastnosti evokuje realisticky vyvedená soška lva. Neměla by chybět v žádném pokoji, ve kterém převažuje mužský element (tedy v dílně, pánské ložnici nebo třeba místnosti s biliárem). Symbolizuje také přerod chlapce v muže, takže tuto nevšední dekoraci ocení i dospívající členové silnější části rodiny.

HANTU-Rzezba-sowy_[445]_1200

Až z řeckého parthenonu k nám pronikla vize sovy jako moudré ochránkyně rodinného krbu. Ztělesňuje také moudrost, vzdělanost a vážnost. Soška sovy je vhodným dárkem pro osoby, kterých si vážíme a také pro ty, kterým chceme dodat motivaci pro plnění jejich životních cílů.

Chcete-li obdarovaného člověka skutečně potěšit, vybírejte kvalitně vypracované sošky nejlépe z přírodních materiálů. Široký výběr naleznete v e-shopu Silugo.cz, jež nabízí široký sortiment nábytku a interiérových doplňků vyrobených z masivního dřeva a dalších přírodních materiálů.  

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno