Bavlna na prvním místě

Mezi nejoblíbenější materiál spodního prádla patří bezesporu bavlna. Bavlněné spodní prádlo je prodyšné, vzdušné a velmi příjemné na kůži. Je příjemnější než krajka a dokonce vhodnější než hedvábí. U bavlny oceníte také to, že se dá snadněji prát.

 

Noste náhradní kalhotky

Po každém koupání nebo sprše použijte čisté kalhotky. To stejné platí, i když jdete například plavat do bazénu nebo cvičit do fittness centra. Nikdy se už nevracejte do stejného spodního prádla. Vždycky mějte sebou náhradní kalhotky. Pokud jedete na dovolenou, nezapomeňte si nabalit dostatek kvalitního spodního prádla.

 

Čemu se vyhnout

Nebojte se špatné, nepadnoucí a staré spodní prádlo vyhodit. V současné době je nabídka spodního prádla opravdu široká a rozhodně si vyberete kvalitní dámské a pánské spodní prádlo. Kalhotky nebo trenýrky vyhoďte, i pokud nejdou už oprat, rozpadají se nebo jsou například zaprané a vytahané.

 

Co o váš řeknou kalhotky

Dámské kalhotky o vás vypovídají víc, než si myslíte. Pokud nosíte nejraději brazilky, tanga nebo krajkové kalhotky, tak máte rádi smyslnost a uvědomujete si, že spodní prádlo, i když není vidět, velmi ovlivňuje váš pocit a zvyšuje sebevědomí. Pokud máte raději klasické bavlněné kalhotky nebo bezešvé prádlo, tak máte nejraději pohodlí, jste optimistický člověk a víte, že padnoucí a pohodlné prádlo dokáže podtrhnout vaše přednosti. V prádle, které vám padne, se budete cítit skvěle.

 

Střihy a barvy

Co se týče barvy a střihů, tak si můžete vybrat z velkého množství dámského spodního prádla. Každá žena má své oblíbené barvy a mnohé spodní prádlo kombinují k celému outfitu. Co se týče střihů, tak mezi nejoblíbenější patří klasické kalhotky. Méně oblíbené jsou pak tanga, kterým se mnoho žen vyhýbá.

 

Velikost a tvar

Velmi důležitá je také velikost spodního prádla. Změřte se a svou velikost srovnejte podle tabulek. Spodní prádlo by vám vždy mělo padnout. Nevybírejte si menší spodní prádlo a neplánujte si, že do něj zhubnete. A nekupujte si ani větší spodní prádlo, které by se nepříjemně mačkalo pod oblečením.

 

Jak koupit správně

Při nákupu spodního prádla, ať už kupujete dámské kalhotky nebo pánské bavlněné trenýrky, myslete na vzhled a postavu toho, pro koho je prádlo určené. Nezapomínejte zohlednit také pohodlí a příjemný materiál, díky kterému bude spodní prádlo jako vaše druhá kůže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno