Podprsenka je nedílnou součástí žen, ale drtivá většina z nich nosí její špatnou velikost. Největším prohřeškem je snaha nasoukat se do menších košíčků a většího obvodu – a to je špatně. Možná je cílený špatný výběr dán tím, že se ženy větších velikostí bojí a raději volí menší rozměry na úkol krásnému dekoltu a především pohodlí, které jim následně chybí. Vzhledem k tomu, že s vámi podprsenka tráví čas většinu dne, je důležité, aby vám pohodlně seděla a co do velikosti obvodu i košíčku byla ideální. S následujícími kroky si i vy dokážete vybrat správně!

getImage (1)

 Obvod

  • Obvod by neměl být příliš těsný, ani příliš volný. Je chyba myslet si, že obvod podprsenky musí přesně ladit s velikostí obvodu pod prsy. Počítejte nejen s elasticitou seriálu, ale i s postupným povolením, kterému se nevyhnete.
  • Obvod by měl držet na místě, pokud se vám zadní část podprsenky posunuje po sádech nahoru, vybrala jste si špatně. Zapínání podprsenky by mělo s vašimi lokty tvořit pravý úhel – ani níž, ani výš.
  • Až si podprsenku oblečete, zatáhněte za zapínání – pokud vám vznikne prostor tak na dva prsty, je váš výběr správný. Pokud ale podprsenku natáhnete více, zvolila jste zbytečně velký obvod.

underwear-172119_640

Ramínka

  • Pokud si vyberete špatnou podprsenku, zůstane veškerá váha vašeho poprsí na ramínkách. Chcete-li se vyhnout nepříjemnému a bolestivému zařezávání, dbejte na pečlivý výběr podprsenky. Nutno dodat, že ramínka neslouží k tomu, aby nesla celou váhu vašich ňader, nýbrž mají úkol pouze doplňující.

getImage

Košíčky

  • Mnoho žen chce dosáhnout tzv. push-up efektu a cíleně volí menší košíčky v domnění, že jejich nasoukaná prsa budou vypadat sexy a přitažlivě. Pravou je, že menší košíčky vám sice vytvoří onen pověstný žlábek, ale zároveň vznikne i efekt tzv. dvojitých prsou, která vám budou přes horní lem podprsenky nevzhledně přetékat.
  • Košíčky by se neměly žádným způsobem deformovat – pokud se vám krabatí, vrásní či jinak deformují i poté, co si v nich prsa upravíte, je něco špatně a volte jinou podprsenku či jinou velikost.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno