Mít nějaké to kilo navíc představuje pro drtivou většinu žen noční můru. Málokterá však umí ze svých bujných proporcí vytěžit maximum a dát tak okolí najevo, že je pořádný kus ženský, která se za své křivky rozhodně nestydí. Pokud i vám bylo do vínku přiděleno nějaké to kilo k dobru, nemusíte hned skládat hlavu do dlaní – i vy se můžete obléci stylově, slušivě a tak, aby vaše problémové partie nepřitahovaly pozornost!

 Správná volba vzoru

Chcete-li zakamuflovat přebytečná kila a schovat tak partie, jež vám dělají vrásky na čele, vsaďte na vícebarevné a divoce vzorované tuniky, které vám v tomto ohledu prokážou nedocenitelnou službu. Rafinovaně zakryjí větší bříško a vašich faldíků v pase si tak nikdo nevšimne. Vaší trefou do černého jsou květinové, zvířecí i rostlinné motivy, které schovají mnohem více, nežli decentní černá.

Vyzdvihněte své klady

Další skvělou volbou jsou tuniky podpásané pod prsy nebo takové kousky, které svým barevným provedením na vaše přednosti šikovně upozorní. Společenská tunika s dobře zvoleným motivem odvede veškerou pozornost na horní část vašeho těla, za kterou se určitě žádná plnoštíhlá žena stydět nemusí.

 judy-triko-dlouhy-rukav

Myslete na ideální velikost

Motiv či barva tuniky je sice důležitá věc, ovšem přeci jen je jedna věc mnohem důležitější – a tou je správná velikost. Tuniky pro plnoštíhlé sice na první pohled vzbuzují dojem, že je to pořádný kus látky, do kterého se pohodlně schováte, ale opak je mnohdy pravdou. Správná velikost tuniky je základ, musí vám nejen krásně padnout, ale vy samy se v ní musíte cítit dobře.

Mít jen jednu nestačí

Tunika je nepostradatelný kousek šatníku každé ženy, která se trápí pro svá kila navíc. Nechte se okouzlit širokým výběrem na www.modestia.cz, kde je pro vás připravena hned celá řada slušivých tunik pestrých vzorů, barev a motivů, mezi kterými je radost vybírat. Vyberte si tuniku do práce, do společnosti a klidně i na denní nošení – je to kousek, který je nadmíru pohodlný a ještě vám zvedne sebevědomí!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno