Zuby jako perličky. Kdo by je nechtěl? Někteří mají to štěstí od přírody, že mají zuby v dobré kondici po celý život. Druzí se o zdravý a vzhledný chrup musí zasloužit a mnohdy je stojí hodně peněz i bolesti.

Kazům, zánětům, poruchám skloviny nebo dokonce zalomením zubů do dřeně lze aktivně předcházet vhodnou prevencí. Nejíst nadbytek sladkého a navštívit jednou za půl roku zubaře k udržení zdravého chrupu nestačí. Čím dříve člověk zahájí aktivní prevenci pomocí neotřelé zubní péče Ecodenta, tím zdravější zuby bude v ústech mít.

 

Nadstandardní péče v domácím prostředí

Mezi speciální pomocníky s prokazatelným účinkem patří zubní pasta proti zubnímu kameni ECODENTA TOOTHPASTE 2IN1 REFRESHING ANTI-TARTAR. Pasta obsahuje výtažek z brusinek a Kalidentum®, které chrání zuby před bakteriemi a zubním kamenem. Komplexní péči při čištění pak zajistí pasta ECODENTA TOOTHPASTE MULTIFUNCTIONAL nebo pasta s trojitým efektem ECODENTA TOOTHPASTE TRIPLE EFFECT, která posiluje zubní sklovinu, osvěžuje dech a pomáhá předcházet krvácení dásní.

 

Prevence, která má výsledky

Zvuk zubní vrtačky asi nedělá dobře žádnému člověku. K tomu, aby člověk nemusel trpět akutní bolestí na zubařském křesle, postačí výplachová hygiena pomocí ústní vody ECODENTA MOUTHWASH MINTY MOISTURIZING, jejíž obsah je obohacen o kyselinu hyaluronovou, mátu a esenciální oleje z máty peprné. Ústní vody mají podle stomatologů v systému péče zásadní význam. Nejenže zanechávají ústa svěží, ale ničí i choroboplodné zárodky bakterií.

Dopřejte svým zubům exkluzivní péči Ecodenta. V zubních pastách a ústních vodách se snoubí inovativní poznatky moderní vědy a ty nejlepší přírodní ingredience. Zubní pasty obsahují Kalident®, přirozený zdroj vápníku pro posílení zubní skloviny a vyplnění drobných prasklinek. Tato složka udrží vaše zuby ve skvělé kondici.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno