Oblíbený svátek nakupování se blíží a s ním i velké slevy v řádu desítek procent. Jedinečná příležitost na nákup vánočních dárků za skvělé ceny startuje na Notino.cz už v pondělí 25. listopadu.

Když v roce 1929 došlo ke krachu na newyorské burze a začala hospodářská krize, obchodníci potřebovali vrátit lidem chuť k nakupování. A tak přišli s velkými slevami na různé zboží, aby lidé pět začali nakupovat a utrácet své peníze. Dnes je Black Friday nejen vzpomínkou na tuto dobu, ale především svátkem nakupování, na který čekají zákazníci po celém světě. Má jasně stanovené datum na první pátek následující po Dni díkůvzdání. Ceny snížené o desítky procent jsou skvělou možností, jak nakoupit vánoční dárky pro své blízké a přitom zaplatit mnohem méně, než by bylo obvyklé.

Slevy na Black Friday navíc mají tu výhodu, že dárky nakoupíte s předstihem a bez zbytečného stresu. Online nákupy mají rok od roku více příznivců a dopravci pak před Vánoci plné ruce práce, snadno se tak může stát, že doručení se zpozdí a pod stromečkem bude prázdné místo. Samotný výběr dárků tak můžete absolvovat z pohodlí svého domova a v době, která vám nejvíce vyhovuje. Místo stání ve frontě v nákupním centru si uvařte čaj a vybírejte, co by vašim blízkým udělalo radost. Nikdy nezklamou parfémy a to jak pro ženy, tak pro muže. Potěší oblíbená vůně nebo naopak novinka na trhu od některého ze známých návrhářů. Ozdobný flakón a omamná vůně jsou zárukou toho, že obdarovaná nebo obdarovaný budou mít radost.

Pokud si ale nejste jisti, jakou vůni vybrat nebo máte pochybnosti, zda daný parfém bude druhé straně opravdu vonět, vsaďte na klasiku. Kosmetika patří a vždy bude patřit mezi dárky, které nezklamou a udělají radost a navíc ji každý používá téměř denně. Pro ženy všeho věku jsou vhodné voňavé sprchové gely, hydratační krémy a dekorativní kosmetika, muži uvítají vodu po holení a parádu udělají i dárkové sady.

V klidu a doma si můžete vše prohlédnout a pročíst a vybírat tak dlouho, jak jen budete chtít bez obav z ostatních zákazníků nebo nervózních prodavaček. A advent si pak užít opravdu slavnostně a vánočně, bez stresu a obav z toho, že musíte ještě nakoupit dárky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno