Vysoké výdaje za vytápění objektu jsou problémem snad všech majitelů starších rodinných domů. Určitě všech, kteří neprovedli proti tepelným ztrátám žádné opatření. Čím starší rodinný dům je, tím méně je schopen udržet teplo. Když k tomu přičteme ještě neustále se zvyšující ceny energií (plyn, elektřina i tuhá paliva), tak každoročně platíte za vytápění víc a víc peněz. Způsobů, jak řešit tento problém je v současnosti mnoho. Velmi často ale dochází k odkladu provedení těchto opatření zejména z důvodu strachu z vysoké investice a ze zadlužení. Vždy hledáme způsoby, které budou účinné, přesto levné a finance se rychle vrátí.

Návratnost a efektivita. 2 nejdůležitější parametry

Zateplení fasády a výměna oken. 2 nejčastěji rozebírané způsoby, jak snížit tepelné ztráty rodinných domů. Zateplení fasády je investicí několika set tisíc korun. Úspory se dostaví, ale návratnost financí je při realizaci v absolutním nedohlednu. Navrácení investice na úsporách je v řádu desítek let. Výměna oken také zajistí částečné úspory, ale cena také velmi často přesáhne 100 000Kč a návratnost peněz na úsporách za vytápění zpravidla není dříve, než za 13-15 let. I to je dlouhá doba. Naštěstí existují technologie, které dokáží snížit náklady na vytápění rodinného domu až o 30% a celá investice se navrátí v průměru za 4-8 let. Takových výsledků dosahuje zateplení stropů a půd pomocí foukané minerální izolace Magmarelax.

6_ada9a09acea936d776a6f55c82778c43_m

Snadná, rychlá, efektivní! To je izolace Magmarelax

Foukaná minerální izolace Magmarelax je technologicky vyspělým druhem tepelné izolace, která dokáže přinést objektům vysoké finanční úspory. Největších výsledků je schopna dosáhnout při aplikaci na půdy rodinných domů. Na její výrobu byly využity vysoce kvalitní materiály, díky kterým je odolná vůči hmyzu a hlodavcům, nesléhavá, nehořlavá, nezadržuje vlhkost, neztrácí své původní vlastnosti a na půdě vytvoří souvislou vrstvu bez mezer, kterými by mohlo teplo unikat. Za 3 hodiny od příjezdu firmy je vše hotovo. Materiál je uskladněn v nákladním automobilu, odtud putuje hydraulicky hadicí přímo na místo určení. Na půdě se o aplikaci stará jediný pracovník. Nikde žádný ruch, nikde žádný nepořádek. Po skončení aplikace už izolace začíná pracovat. Není třeba žádných dodatečných nebo dokončovacích prací. Při správném provedení může být úspora na vytápění až 30%, což znamená několik tisíc korun ročně. Návratnost investice je za 4-8 let. Známé jsou dokonce případy, kdy byla výše úspor taková, že návratnost investice byla pouhé 3 roky.

Detailní informace o tomto druhu izolace najdete na www.magmarelax.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno