Jistě si každý z vás pamatuje na fény neboli vysoušeče vlasů, které disponovaly pouze jednou nebo dvěma rychlostmi. Při používání nám jejich zvuk mohl připomínat nadzvukové letadlo. Naštěstí tyto roky pominuly a my se nyní můžeme radovat z toho, že technologický pokrok nezapomněl ani na tuto oblast. Aktuální trh nabízí senzační modely od těch nejednodušších až po nejkomfortnější. Kdysi se vysoušeče na vlasy vybíraly pouze z nepatrného množství druhů. Dnes si můžete pořídit fén například podle typů vašich vlasů, dále podle toho, zda jsou vaše vlasy jemné, husté nebo dokonce barvené. Následně je důležité si uvědomit, co vlastně od fénu očekáváte. Například, zda-li jste pravák nebo levák, dále jak často ho budete používat, jaký typ vlasů máte a podobně.

 BRAHD550

Druhy fénů

Fény rozdělujeme na tři základní kategorie. Fény profesionální, cestovní a domácí. První variantu používají převážně kadeřníci a stylisté, tyto vysoušeče jsou vyráběny s ohledem na to, že se často používají. Proto mají výběr až z šesti nastavení teplot s vyjímečně intenzivním tlakem vzduchu. Délka přívodního kabelu u nich bývá až 3 metry dlouhá.

Naopak u fénů cestovních klademe větší důraz na jejich nízkou váhu a pohodlné skladování v zavazadlech. Tyto fény jsou vyráběny se sklopným madlem. Rovněž u nich naleznete více rychlostních stupňů a nemělo by chybět ani cestovní pouzdro pro snadné ukládání. Třetí a poslední kategorií jsou fény pro domácí použití. Tam už je nespočet variant různých druhů provedení. Disponují rovněž s nejrůznějšími funkcemi a nástavci.

 PHIHP8233

Pohodlný nákup

Dnešní doba nabízí opravdu nepřeberné množství vysoušečů na vlasy. Než si samotný fén budete pořizovat, pečlivě si ujasněte co od něho očekáváte a jak často ho budete používat. Z široké nabídky těch nejžádanějších fénů můžete z pohodlí vašeho domova vybírat na internetových stránkách michaelplaza.cz.

Naleznete tam bohatou nabídku kvalitních fénů všech třech kategorií. Značky, jako jsou Philips, Rowenta, Braun, Babyliss, Valera, Remington a mnoho dalších jsou pochopitelně samozřejmostí. Dopřejte i vašem vlasům přesně to co si zaslouží a to je kvalita.

 VAL000092308

3 KOMENTÁŘE

    • Já bych spíš než recenze doporučila nějaké obecnější návody. Ono totiž hrozně záleží na tom, na co fén potřebujete a k čemu ho budete používat. To co je podle recenzí nejlepší pro někoho, nemusí být pro všechny :).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno