Mnoho z nás  podceňuje rozmanitý výběr koupelnových doplňků. Měli bychom si uvědomit, že se ani jeden den neobejdeme bez jejich používání. Koupelnové doplňky pomohou utvářet vzhled naší koupelny, ale dokáží nám také ulehčit činnosti, které v ní provádíme. Může to být například odkládání zubní pasty, věšení ručníků a osušek nebo odkládání kosmetiky a hygienických pomůcek. Jednoduše, koupelna bez doplňků nemůže dostatečně plnit svoji funkci. V tomto článku se zaměříme na možnosti výběru koupelnových doplňků, které jsou na současném trhu dostupné. Umocněte proto svůj styl při výběru!

zr-8992b-26

Jak koupelnové doplňky vybírat?

Před pořizováním doplňků se rozmyslete především nad jejich stylem a praktičností. Někdo nerad vrtá do již hotové koupelny, proto se raději rozhodne pro lepenou variantu. Jestli se nerozhodnete ani pro jednu možnost, můžete dát přednost doplňkům, které si jednoduše celé postavíte.

Udělejte si na malý moment chvíli času a zamyslete se nad jejich tvarem a barvou. Barvu vybírejte na základě vašich obkladů, nábytku či podlahy, jen tak docílíte celistvého a transparentního vzhledu. Mezi doplňky naleznete například držáky na ručníky, dávkovače na mýdlo, poličky, háčky a věšáčky, madla nebo také koše na odpadky.

me_8061d-26

Druhy koupelnových doplňků

Celá řada doplňků je nabízena po sériích, které se dají atraktivně kombinovat a navíc vytvářejí jednotný vzhled koupelny. Například bílá barva je neutrální, vhodná pro veškeré účely. Bílá vyjadřuje silnou a laskavou energii. Doplňky, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jako je například pochromovaná mosaz či broušená nerez.

Kvalitní doplňky do koupelny můžete vyhledat na internetových stránkách topeni-koupelny.cz, kde se nabízí mnoho různých kombinací od firmy Nimco. Nástěnné i stojánkové kosmetické zrcadla, držáky na sklenky, ručníky, poličky a dávkovače na mýdlo.

es_9131cn-26

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno