Zbytečně nečekejte!

Potom je tu řešení, díky kterému můžete mít dlouhé a husté vlasy hned. Na počkání si můžete nechat vlasy prodloužit hned několika metodami. Permanentní prodloužení nabízí například micro ring, kde se prameny vlasů připevní pomocí kovového kroužku, tape-in, kde se vlasy lepí pomocí pásky, a nebo keratin. Pokud ale takový trvalý zásah není nic pro vás, pak se zde nabízí jiná alternativa. Prodloužení, které si můžete kdykoliv sama doma během pěti minut nasadit i sundat – Clip-in vlasy.

Jsou maximálně šetrné, spoje nejsou vidět a jedná se o jedno z nejlevnějších řešení. Vybrat si můžete z různých délek, struktur i barev. Vlasy jsou buď z kanekalonu, nebo REMY kvality. REMY znamená, že jsou 100% lidské a jejich kutikula je seřazená směrem dolů, tudíž se vám nebudou cuchat.

50-culik-cop-lidske-vlasy-rovny-prirodni-cerna

Culíky a ofiny

V současnosti získávají na popularitě i nasazovací culíky a ofiny. Díky clip in culíku si můžete jednoduše vytvořit slavnostní účes, ať už na ples nebo na svatbu, či rychle upravit vlasy, když jdete běhat do parku.

Je také důležité si uvědomit, jaký typ culíku vám bude slušet. Pokud máte odstávající uši, vysoké čelo nebo kouty, je nejlepší volba nízko položený,rozevlátý, popřípadě s načesanou patkou. Naopak, jestli máte nízké čelo, můžete si protáhnout obličej vyčesáním vysokého hladkého culíku.

Ofina potěší majitelky oválných a srdcových tvarů obličeje, či ženy s vysokým čelem. Možná už dlouho plánujete změnu, ale bojíte se radikálního střihu. Pro tyhle případy je tu clip-in ofina, kterou prostě nasadíte a kdykoliv ji můžete sundat a vrátit se k původnímu účesu.

Pokud máte kulatý nebo hranatý obličej, a přesto ofinu chcete, ideální je clip-in ofinu načesat na stranu a zalakovat.

 

Pečovat především

Aby vlasy vydržely dlouho krásné, je nutné se o ně dobře starat. Jsou totiž „mrtvé“ a nemohou se na rozdíl od vašich vlasů vyživovat a proto potřebují jinou avšak intenzivnější péči. Velmi vhodné jsou přírodní přípravky, vlasy nezatěžovat odbarvováním či nadměrným tepelným upravováním.

Také nepoužívejte na prodloužené vlasy normální hřeben, ale pouze speciálně upravený, aby se mechanicky nepoškodily.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno