Vývoj prádla a vývoj ženy

Stejně jako určitým vývojem prošla móda spodního prádla, tak vývojem prochází i každá žena. V oblibě jsou jednobarevné, bavlněné a klasické kalhotky. Posléze s dospělostí se nám otvírají možnosti a rozšiřuje se výběr. Kalhotky mají zhruba pět základních střihů, každému pak sluší něco jiného. Prádlo je důležité vybírat podle postavy, problémových tělesných partií a také osobnosti dané ženy.

 

Jaké prádlo je dnes oblíbené

Obecně se nedá říct, který typ spodního prádla patří mezi nejoblíbenější. Důležitá je kvalita. Dámské spodní prádlo by mělo být vyrobeno z kvalitních materiálů, pečlivě ušito a sedět na těle tak, že jej téměř neucítíte. Vhodným materiálem je kvalitní bavlna s příměsí elastanu. Díky tomu je spodní prádlo pružnější a pohodlnější.

vystrizek

Klasické kalhotky

Tyto kalhotky patří mezi nejoblíbenější druh, sluší každé postavě a jsou dostupné v množství velikostí, barev a střihů. Oblíbeným kouskem vašeho šatníku se stanou i klasické kalhotky v kombinaci s elastickou krajkou na bocích. Tyto kalhotky jsou nejen pohodlné, ale díky kvalitnímu materiálu, který se skvěle přizpůsobí každé postavě, jim nechybí ani příjemný lesk a hebkost.

 

Vysoký střih kalhotek

Vykrojené kalhotky sluší hlavně ženám, které se pyšní opravdu ženskými křivkami. Zároveň se hodí pro ženy, které mají kulatější a větší bříško a vyšší pas kalhotek jim jej přirozeně stáhne.

 

Bokové kalhotky, brazilky nebo bezešvé prádlo

Bokové kalhotky jsou vhodné pro milovnice nízkých pasů. Jsou ušity tak, aby vám „nekoukaly“ zpod kalhot a byly skryté pod oblečením. Brazilky jsou kalhotky, které kombinují pohodlí klasických kalhotek a rafinovanost tang. Bezešvé prádlo oceníte hlavně pod obtaženým oblečením, šaty… Zkrátka v případech, kdy hrozí, že by vám obrysy spodního prádla narušovaly siluetu a celkový dojem.

 

S čím vám správné prádlo pomůže

  • Budete se cítit lépe a usmívat se. Přestože vaše okolí nebude tušit důvod, vaše spokojenost a sebevědomí nezůstane bez povšimnutí.
  • Zakryjete problematické partie a podtrhnete své přednosti.
  • Můžete si dovolit výstřih a obtažené šaty a prostě vypadat skvěle. Stahovací spodní prádlo vás opticky zeštíhlí a vytvoří postavu podle vašich představ.
  • Výhodou vhodného střihu, materiálu a komfortního lemu kolem nohou se vám nebudou kalhotky zařezávat do stehen a jejich nošení pro vás bude jen příjemné.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno