Sama živím svou malou dceru a o domácnost se taky starám úplně sama, protože je ještě moc malá na to, aby mi s něčím pomáhala. Mám alespoň hodně dobrou práci, takže finančně určitě nestrádáme, ale zabere mi hodně času, takže ten, který mi zbude, raději věnují jí, takže na domácnost už pak docela kašlu. Proto jsem začala uvažovat, že si alespoň na umytí oken najmu úklidovou firmu, protože jednak tu činnost nesnáším, a zadruhé mám i pocit, že jsem na ni antitalent.

Ať to šudlám jak dlouho chci, stejně mi tam zůstanou šmouhy a lesklá nejsou. Sedla jsem si proto k internetu a hledala všechny možné recenze na úklidové firmy. A nakonec jsem se  rozhodla pro A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, čištění fasád, práce ve výškách Praha 10, která nabízí širokou škálu úklidových služeb a mezi ně patří i mytí oken Brno a která měla i ty nejlepší ohlasy.

Veškerá domluva proběhla bez problémů a za tři dny dorazili ke mně domů. Při mytí oken si počínali skvěle a okna včetně rámů jsou perfektně čisté. Na sklech nezůstala jediná šmouha. Kdybych to dělala já, zabralo by mi to hodiny, a stejně bych nedocílila takového skvělého výsledku, ale pracovníci z A SERVIS to zvládli za pár hodin.

Přidáním této své zkušenosti doufám, že jsem tak pomohla dalším lidem, kteří shánějí někoho na umytí oken, protože lidi z A SERVIS LIPKA jsou na to fakt třída. Jsou navíc velmi milí a profesionální, takže nemám nejmenší důvod se v budoucnu obracet na jinou úklidovou firmu.  A to nejen já, ale i spousta našich známých, kteří se po našem doporučení připojili k řadě spokojených zákazníků.

Metodické čištění koberců, sedaček Praha 9

Jsem sociální pracovnicí v dětském domově a spolu se svými kolegy se dětem snažíme dopřát ten největší komfort, který jsme schopni jim nabídnout. A čisté prostředí k tomu neodmyslitelně patří. Ale není to vždy úplně jednoduché, protože máme všude koberce a jejích údržba je složitější. Především v jídelně, protože občas někomu něco spadne. Parkety ale nechceme, protože děti jsou prostě divoké a na kobercích nám nemůžou uklouznout.

34254604 - young woman laying on the carpet

Ale jednou koberce dopadly v jídelně už zle, protože byla na oběd posypaná kakaem, a ten den zrovna ne jeden talíř s kaší skončil na zemi. A protože kaše byla politá i máslem, tak se kakao do koberce ještě více zažralo. Uklízečky se sice snažily to vyčistit, ale moc nepochodily. Proto jsme si na jejich vyčištění najali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., tlakové čištění sedaček, koberců Praha 9. A byli jsme s jejich servisem moc, ale opravdu moc spokojeni. Koberec skvěle vyčistili a jejich speciální chemikálie a čisticí prostředky krásně provoněli celou jídelnu.

Koberec tam už stejně volal po důkladném vyčištění a teď byl zbaven všech bakterií a tak podobně. Díky nim jsou odteď koberce v našem zařízení v perfektním stavu. Mezi jejich služby patří i mytí oken, kterou v budoucnu také využijeme, protože máme jistotu, že s jejich výsledkem budeme spokojeni.

Takže za nás můžu službu čištění koberců Brno jedině doporučit, protože odvádějí vynikající práci a i za příznivou cenu, která určitě nikoho nezruinuje. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní se přizpůsobit našem časovým možnostem, takže prostě spokojenost ze všech stran.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno