Dostatečná výživa je základ

Léto a především nadměrný sluneční svit vaše vlasy zbavily energie. I vám nyní připadají zplihlé a bez života? Musíte jim energii vrátit. Vydat se můžete cestou aplikace vyživující vlasové masky. Vřele doporučujeme masku na vlasy GOLDWELL. Obsahuje unikátní Brilliance System s extraktem oleje z granátového jablka. Stačí jedna aplikace a poznáte výrazný rozdíl. Aby měla maska co největší efekt, dávejte si ji na vlasy pravidelně. Vlasům prospěje, když se zaměříte na větší konzumaci vitamínů skupiny B (nachází se v mase a ve vejcích) a vitamínu C. Oba podporují sílu a vitalitu.

 

Lak jako ochrana

Sychravé podzimní počasí, hlavně tedy zvýšená vlhkost, nebude prospívat ani vašim vlasům. Chránit je můžete pomocí laku. Vyberte si ten kvalitní! Naším tipem je lak na vlasy Nouvelle. Je šetrný a vlasy si budou držet svůj objem a tvar.

vystrizek

Ohleduplné česání

Ne jednou se vám stane, že se domů vrátíte rozcuchaná, protože se prostě nešlo větru ubránit. Buďte opatrná a vlasy rozčešte pomocí kartáče. Jeho štětiny by měly být jemné, aby nedocházelo ke zbytečnému vytrhávání vlasů. Nemůže samozřejmě chybět náš tip – tentokrát je to fenomenální kartáč Tangle Teezer. Má ergonomický tvar, hodí se do pravé i levé ruky. Potěší vás svou šetrností a současně efektivností. Poradí si i s velmi zacuchanými vlasy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno