Proti graffiti bojuji už dlouho a moc mi to nevychází. Vlastně jsem zatím ani pořádně nezjistil, jak bojovat. Odstraňování graffiti je navíc většinou docela drahá záležitost a firmy, které toto zprostředkovávají, nikdy nemají čas okamžitě. Většinou si musím ještě delší dobu počkat. Jak to tedy mám dělat, když nikdy nevím, kdy vandalové zaútočí. Už mě to opravdu přestalo bavit. Jednu dobu jsem byl až zoufalý. Napadlo mě, že sprejeři vlastně útočí většinou na jednu konkrétní oblast mého domu. Proto by třeba mohla existovat nějaká ochrana, která by se na poškozované místo jen nanesla, a graffiti by se tam vůbec neuchytilo. Později jsem zjistil, že tato idea nebyla úplně scestná.

Když jsem na internetu začal hledat něco, co by se podobalo mému nápadu, narazil jsem na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., profesionální likvidace, odstraňování plísně, graffiti Brno, která se odstraňováním graffiti zabývá. A tomu, na co jsem myslel, říká antigraffiti ochrana. Nefunguje sice přesně tak, jak jsem si představoval, ale i tak to znělo dobře. Firma navíc prý nemá problém mi na pomoc dorazit co nejdříve. Razí taktiku, že pokud se graffiti okamžitě a vytrvale odstraňuje, vandalové to časem sami vzdají. To se mi líbilo.

Samozřejmě, že jsem služby firmy A SERVIS brzy i potřeboval. Opravdu na mě měla čas a vyslala své odborníky. Graffiti mi odstranili a nanesli také požadovanou antigraffiti ochranu. Slibovali, že při dalším útoku mi graffiti odstraní zdarma a díky nanesené ochraně to půjde o hodně lépe. Jak slíbili, tak splnili. Služby této firmy jsem potřeboval ještě několikrát, pořád ale ve větších rozestupech. Až to vypadá, že sprejování po mém majetku snad ustalo úplně.

Firma A SERVIS LIPKA odvedla opravdu skvělou práci. Můžu si ji jen chválit. Vytrhla mi obrovský trn z paty.

I lak na nehty a další fleky vyčistí drhnoucí tep. Čištění koberců Brno

Už jste někdy zkoušeli dát dolů z koberce lak na nehty? Jestli ne, tak vám radím, abyste to ani nezkoušeli. Budete nad tím nadávat na mezinárodní úrovni asi jako Colin Firth v Králově řeči a stejně vám to nebude k ničemu. Já se s tím dřela už několikrát a nikdy jsem úspěch neměla.

35468675 - the red carpet,shooting angle in obliquely.

Hledala jsem na internetu nějaké osvědčené babské rady, ale osvědčené bych je teda nenazývala, protože ty mi taky vůbec nepomohly. Mou poslední nadějí bylo nechat si koberce vyčistit od nějaké úklidové firmy. Opět jsem projížděla internet a zkoumala všelijaké recenze a na většině serverech a diskuzích nejvíce chválili firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mechanické čištění koberců Brno.

Obrátila jsem se tedy na ně a vysvětlila jim, o co konkrétně se mi jedná. Ujistili mě, že si s tím určitě nějak poradí a domluvili jsme se na termínu a ceně. Tři dny na to za mnou přijeli dva jejich zaměstnanci a pustili se dočištění. A musím říct, že když skončili, zůstala jsem zírat s otevřenou pusou. Nejenom, že dostali dolů z koberce lak na nehty, ale koberec vypadla úplně jako nový, prostě tak, jak když jsem ho kupovala.

V ten moment jsem ani na vteřinu nelitovala, že jsem se do jejich služby čištění koberců Praha rozhodla investovat, protože ten výsledek vážně stál za to. K tomu jsem zjistila, že A SERVIS nabízí i řadu dalších úklidových služeb, mezi které patří i mytí oken a čištění podlah, které jednou určitě využiji, hlavně před Vánoci, protože ten čas, který bych nad tím strávila, by byl nekoneční a lidé z A SERVIS si s tím poradí určitě lépe a za rozhodně kratší dobu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno