Mezi favority mezi českými krmivy rozhodně patří krmiva Brit a Calibra. Obě se mohou pochlubit jedinečnou chutí, kterou není třeba zvýrazňovat například použitím masového vývaru nebo kousků masa, bez kterých řada psů běžná granulovaná krmiva nepozře.

Na výběr máte z celé řady druhů, určených jak pro běžné tak i pro lovecké nebo třeba policejní psy. Velmi oblíbená je řada krmiv Brit Premium, která patří mezi prémiové druhy s dokonale vyváženými nutričními parametry a lehkou stravitelností, která nezatíží ani citlivý zažívací trakt starších nebo nemocných zvířat. Na výběr jsou druhy určené pro štěňata, pro dospělé i pro starší psy. Potěší i různé velikosti balení, díky kterým se nemusíte bát koupit krmivo jen tak na zkoušku a dovolit svému psovi, aby ochutnal a vybral to nejlepší.

Všechny druhy krmiv jsou hypoalergenní, neobsahují sóju ani geneticky upravené organismy nebo jiné potencionálně škodlivé látky. Hodí se i pro psy se zažívacími obtížemi a alergickými reakcemi.

Přirozenou potravu psů nejlépe odráží řada Brit Carnilove, která obsahuje 70% masa z divokých zvířat spolu s ovocem, zeleninou a bylinkami, které se vykytují na jídelníčku současných divoce žijících psů. Jde o krmivo holistické, tzv. bez obsahu obilovin, které v řadě běžných krmiv slouží jen jako energetická výplň bez další přidané hodnoty. Krmiva Brit Carnilove jsou plná přirozených živin vysoce kvalitních lehce stravitelných bílkovin, které každý pes ke zdravému životu nezbytně potřebuje.  

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno