Otázka výživy je důležitá především u psů velkých a obřích plemen, u kterých jsou nedostatky ve výživě v dospělém věku vidět nejvíce. Ale neměli bychom ji podceňovat u žádné rasy psa. Jen dobře krmené štěně nám bude dělat radost dlouhá a dlouhá léta.

 tasteapalanche-800x600

Vsaďte na kvalitní kanadskou recepturu Taste of the Wild

Kanadská příroda patří k nejdrsnějším místům na světě. Zimy plné přívalů sněhu a ledové větry jsou jen jednou z mnoha nástrah, které na zvířata v přírodě čekají. Přesto se kanadští psi dožívají vysokého věku a to ve velmi dobré kondici. Tajemství tkví v kvalitní stravě. Pes je od přírody masožravec, takže není možné mu dlouhodobě vnucovat stravu určenou pro všežravce nebo dokonce vegetariány (granule ze supermarketu často obsahují pouze 20% masa a to především kůží a šlach) a očekávat, že se to na jeho zdraví nijak nepodepíše.

Vysoce kvalitní americká krmiva značky Taste of the Wild tyto požadavky respektují na nejvyšší míru. Vyrábějí se ze zvěřiny a sezónních surovin, které jsou pro psy v přírodě běžně dostupné, tedy žádné brambory, rýže nebo sója. O to by zdravý pes na poli ani nezavadil.

Základ krmné řady tvoří bizoní a lososí maso, doplněné o potřebné tuky, cukry, vitamíny a stopové prvky, které jsou pro zdraví vašeho psího společníka nezbytné. Podporují přirozenou imunitu a příznivé se odrážejí i na lesku srsti a zdraví kůže. Není divu, že jsou granule pro psy Taste of the Wild doporučovány chovateli a odborníky z celého světa. Dopřeje svému psu jeho přirozenou potravu v pohodlné formě a vyzkoušejte je také!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno