Jste majitelkou iPhonu? Pak zřejmě víte, že tento telefon je sice úžasný, ale má také své mouchy, na něž výrobce tak nějak zapomněl. Možná na ně dokonce zapomněl účelově, aby nás donutil trochu více utrácet a obměňovat modely telefonů.

Pojďme se společně podívat na Apple příslušenství, které vám může pomoci některé z častých problémů vyřešit.

Nedostatek paměti?

Dnes už se naštěstí nevyrábí iPhony s 32 GB paměti, jenže i těch 64 GB je kolikrát poměrně málo. Nejvíc prostoru samozřejmě zabírají fotky a videa, jenže zrovna ty odstranit nechcete – přece nebudete mazat své vzpomínky. Co s tím? Pomůže dobře vybrané Apple příslušenství, v tomto případě přídavná paměť. Vypadá podobně jako USB flash disk, ale má Lightning konektor a USB z druhé strany, aby bylo možné data přenášet mezi iPhonem a počítačem.

Neustále polámaný kabel?

Chtělo by se říct, že Apple snad kabely designuje záměrně tak, aby se na konci vždy polámaly a přestaly fungovat. Vyřeší to různé koncovky a nástavce fungující jako ochrana kabelů. Můžete si pořídit třeba zvířátko, jejž nasadíte na kabel a on se pak nebude ohýbat a lámat.

Stále vybitá baterie?

Tady existuje rovnou několik možností, jaké příslušenství si pořídit, aby se vám žilo pohodlněji:

  • USB nabíječka do auta. Ideální je mít s sebou nabíječky vždy a všude, takže i v autě. Pořiďte si nabíječku do zapalování a určitě sáhněte po modelu se dvěma USB konektory. Zařízení, která je třeba nabíjet, máte jistě více.
  • Powerbanka. Tento pomocník s dostatečnou kapacitou je nenahraditelný. Nezapomeňte ale, že k němu potřebujete i nabíjecí kabel. Radši si pořiďte také náhradní, ať nemusíte brát ten z domácí nabíječky.
  • Nabíječka do práce. Nepřenášejte si s sebou jednu nabíječku, mějte jednu doma a druhou v práci. Díky tomu ji nebudete neustále zapomínat.

Výše uvedené příslušenství kupujete na dlouhá léta, obzvlášť budete-li se držet Apple telefonů – pak se nemusíte bát nekompatibility. Neváhejte tedy investovat do kvality.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno