Vánoce jsou již dávno za námi a proto je nutné věnovat svému domovu trochu větší pozornost a péči, která vnese do všech místností lesk, čistotu a příjemnou atmosféru. Rozhodně se nezapomeňte vyzbrojit kvalitním náčiním a v neposlední řadě nesmí chybět ani univerzální čistič na podlahy.

 

Nejdříve kuchyně – pak koupelna

Maximální pozornost věnujte nejdříve kuchyni, kde trávíte trochu více času než v kterékoliv jiné místnosti. Pracuje se zde s mastnotou, nečistotami a potravinami, které ulpívají všude od kuchyňské trouby až po lednici. Je lepší se úklidu věnovat celý den, než dělat každého dne jen trochu. Jak na jarní úklid? Zcela jednoduše, vymezte si dostatek času, vybavte se kvalitními pomocníky a zakousněte se do něho.

Přípravek na snadnou údržbu podlahových ploch.

Co nalezneme v každé místnosti? Podlahové plochy, které je třeba udržovat kvalitními přípravky. Představme si vysoce účinný leštící přípravek na dřevěné podlahy, který vám usnadní údržbu s dřevěnou podlahou. Dokáže vás zbavit během několika málo okamžiků nečistot a dodat ošetřované ploše dlouhotrvající lesk.

Další výhodou je fakt, že má protiskluzové vlastnosti a dokáže chvíli po aplikaci rychle zaschnout. Mile překvapí jeho příjemná vůně aromatizovaná Aloe Verou. Jedná se tedy o skvělý leštící a čistící přípravek v jedné osobě. Dokáže vyleštit, ošetřit a zároveň i účinně zavit všech nečistot. Přípravek Bristol 3v1 je biologicky, takže se velice snadno rozkládá a nikterak nezatěžuje životní prostředí.

Pokud hledáte skvělého pomocníka, který bude kdykoliv po ruce k jarnímu úklidu, rozhodně se obraťte na značku Bristol, jejíž potenciál objevila už celá řada společností i rodin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno