Začněte spolu sdílet nové věci

Je normální, že s partnerem trávíte čas i od sebe. Zkuste ale najít nějaký koníček, který bude patřit jen vám dvěma. Začněte jezdit na kole, navštivte kurz vaření či tance, jděte spolu na kluziště. Sdílejte spolu záliby a čas. Vždyť lidé, kteří se spolu hodně smějí, jsou v podstatě na půl cesty k milování.

 

Překvapujte se

Kupte partnerovi malý dárek i mimo oficiální příležitost. Potěšte ho drobností, která mu ukáže, že na něj myslíte.

 

Komunikujte

Komunikace je v partnerství častým problémem, který se odrazí i v intimních chvílích. Mluvte s partnerem o problémech, o tom, co vás trápí, nebo naopak, o věcech, které máte rádi.

 

Postel jen ke spánku

Navrhněte partnerovi, že během jednoho celého měsíce s ním budete mít sex kdekoli, jen ne v posteli. Stará dobrá postel bude na chvíli tabu.

 

Vraťte se na začátek

Na začátku vztahu jste patrně dělali mnohé věci, které vás oba bavili a podněcovaly vášeň a touhu vůči druhému. Sedněte si spolu a zavzpomínejte na minulost. Zkuste si tyto činnosti zařadit do svého nového harmonogramu a věnujte se jim pravidelně.

Nový erotický zážitek, který na vás čeká Darujte partnerovi unikátní a smyslný zážitek v podobě erotické masáže. Erotická masáž je prováděna profesionální masérkou v příjemném prostředí, s relaxační hudbou a vonnými svíčkami. Soustředí se na erotogenní zóny, hlavně proto se odlišuje od klasické. Vezměte partnera a jděte spolu na tantrickou masáž či na erotickou masáž pro páry a vychutnejte si společné chvíle netradičním způsobem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno