Vaše pokožka je odrazem toho, jak se cítíte a jak o sebe pečujete. Stres se na pokožce ihned projeví, mnohdy i nevítanými vráskami. Proto bychom se o pleť měli důkladně starat, navzdory tomu, že postupem věku některé její složky a struktury přestávají pracovat. Kosmetická řada „Péče o pleť“ značky Ziaja nabízí nespočet produktů od ranního až po večerní rituál.

 

Čištění pleti je základ

Mnoho lidí tuto proceduru zanedbává, což má na pleť nemilý dopad. Pro čištění pleti zvolte odličovací přípravky, mezi které patří například odličovací mléka, dvoufázová odličovadla, mycí gel, čistící gel, peelingová pasta, micelární voda a spoustu jiných. Pleť by měla být čištěna každé ráno a každý večer.

 

Nezapomínejte na aktivní látky

Ještě před nanesením denního nebo nočního krému, dejte přednost sérům, která obsahují tzv. aktivní látky obsahující malé molekuly, které pleť vyživují. V naší řadě „péče o pleť“ naleznete séra vhodná pro pleť po padesátce, šedesátce a také jsme nezapomněli ani na okolí rtů a očí.

 

Na řadě je denní krém

Denní krémy jsou stejně důležité jako ty noční. Nejčastěji ženy trpí suchou pokožkou, kterou je dobré neustále hydratovat. Nelekejte se mastné pleti, i ta může být bez hydratace. V nabídce je spousta krémů, na každý druh pleti nebo pro různou věkovou skupinu. Největší roli u pleťových krémů hrají látky typu kyselina hyaluronová, vitamíny či kolagen. Oblíbenými se taky staly denní BB krémy a CC krémy.

 

Ochrana je důležitá

Jak v zimě, tak v létě nesmíme zapomínat na ochranu proti ultrafialovému záření. K dispozici je antioxidační pleťový krém s UV faktorem 50+ obsahující vitamín C. Zapomínat nesmíme ani na rty, které jsou náchylné k poškození, pro ty je určen prostředek s UV faktorem 30+ a je určen i na znaménka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno