Určitě i ty, jako každá žena, toužíš po krásném dekoltu, ale víš jak zpevnit poprsí? Cvičení, správná životospráva, pravidelná hydratace a jemný peeling jsou základem péče o krásný dekolt. Pokud chceš pro svůj dekolt udělat víc, vyzkoušej následující zpevňující masky! Příprava je jednoduchá a nenáročná na čas. Všechny ingredience jsou přírodní a většinu z nich najdeš doma v kuchyni.

1. Jogurtovo -vajíčková maska

bílý jogurt
1 vejce
vitamin E (olej)
Smíchej všechny ingredience v misce a vytvořenou hmotu rovnoměrně vmasíruj do oblasti prsní tkáně a dekoltu. Použij staré tričko na zakrytí a nech působit 20-25minút. Potom masku smyj teplou vodou a použij hydratační péči jako obvykle.

2. Jablečná maska

2 jablka
přibližně 4 šálky mléka
Jablka nakrájej na malé kousky a zalej mlékem. Vzniklou směs vař, dokud se z ní nevytvoří hustá kaše. Masku nech vychladnout a vmasíruj do oblasti poprsí. Nech působit 15 minut. Masku smyj teplou vodou. Pro ještě výraznější vypnutí pokožky nakonec opláchni studenou vodou.

+ Tipy navíc

Pravidelná masáž, alespoň 3krát týdně, pomáhá stimulovat krevní oběh a pomáhá zbavovat toxinů. Výborné k masážím jsou éterické oleje. Můžeš vyzkoušet kombinaci 9 kapek geraniového oleje a 16 kapek Ylang Ylang smíchat s mandlovým olejem.
Kouření mimo jiné způsobuje ztrátu elasticity kůže a může způsobit vznik rakoviny prsu, proto pokud si kuřačka, měla by ses zbavit tohoto neduhu.
Vyhýbej se produktem plných chemických látek, obzvláště parabenů. Raději sáhni po přírodní kosmetice.
Velmi důležitý je i správný výběr podprsenky. Pokud si nejsi jistá výběrem, neváhej se poradit se zkušeným personálem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno