Chceš, aby tvé hnědé oči zářily? Naučíme tě, jak zvýraznit hnědé oči pomocí barev a líčení. Nechceš přece, aby tvé krásné oči jen tak zanikly. Musí být v popředí, aby mohla upoutat pozornost každého kolemjdoucího.

JAKOU BARVU líčení zvolíte?

1. Světle hnědé oči

Ke světlehnědým očím se skvěle hodí “podzimní barvy” – měkká žlutá , oranžová nebo červená . Některé světlehnědé oči mají v sobě i zelené skrvny, pokud je to tvůj případ tak můžeš klidně použít olivové odstíny . Pokud tě lákají spíše světlejší barvy, tak vyzkoušej broskvovou nebo lososově růžovou . Samozřejmostí jsou odstíny hnědé , kterou upozorní na teplo tvých očí.

2. Tmavohnědé oči

Tmavohnědým očím je zvykem říkat i černohnědé. Je skvělé, pokud máš tmavé oči, protože se dají jednoduše zvýraznit. Můžeš nosit všechny druhy barev. Pokud chceš použít bílou, tak zkus sloní kost nebo smetanové odstíny. Pokud chceš upozornit na tvou tmavou barvu očí vyzkoušej světlehnědou barvu nebo kávové odstíny . Klidně expertimentuj s odstíny hnědé, ty tvým očím lichotí. Z výraznějších barev se ti hodí rubínově červená , tmavě zelená , smaragdová .

TIPY NA LÍČENÍ

Světle hnědé oči:

1. Denní líčení v hnědých tónech. Krásně zvýrazní barvu očí, ale i tvar oka.

2. Výraznější líčení pro světlehnědé oči využiješ, pokud chceš na své oči přitáhnout co největší pozornost. Kombinace tmavě zelené a žluté, krásně rozzáří oko.

3. Večerní líčení je vhodné i pro speciální příležitosti jako například ples. Žlutá a zlatá v kombinaci s hnědou dokonale zvýrazňuje světlehnědé oči. Pokud chceš líčení vyzkoušet viz návod – klikni na obrázek.

Tmavohnědé oči:

1. Jiskřivé denní líčení je jako stvořené pro tmavé oči, které nádherně vyniknou. Rubínová červená v kombinaci s hnědou zvýrazní nejen hnědé oči, ale i tvar očí.

2. Elegantní líčení je ideální pro speciální příležitosti, když chceš skutečně zazářit. Přesně definované líčení zvýrazní tvar oka a odstíny hnědé tmavihnedú barvu.

3. Večerní líčení je vhodné na párty nebo jinou večerní událost. Dodá tvým očím dramatický vzhled. Díky třpytkám bude tvůj pohled dokonale zvýrazněn a rozzářený.

Věříme, že si našla správné líčení a inspiraci pro tvé hnědé oči.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno