Barva líčení nemusí nutně ladit s oblečením, ale hlavně s barvou tvých očí! Pokud máš modré očí, tento článek je právě pro tebe. Naučíš se, jak zvýraznit modré oči. Zvýraznění barvy očí je skutečně důležité, nechceš přece, aby tvé oči ustúpilli do pozadí. Právě naopak, tvé oči musí vyniknout a zářit!

JAKÉ BARVY líčení zvolit?

Barvy v líčení dokáží udělat tvé modré oči tmavšími nebo světlejšími! Je to zajímavý trik, díky kterému se můžeš cítit jako chameleón. Pro zvýraznění modré barvy očí použij v líčení jakýkoliv odstín modré . Pokud chceš, aby vynikly světlé barvy tvých očích vyzkoušej světlejší odstíny líčení modrou barvou. Použij tmavě modrou, a tvé oči získají “hluboký” dojem. Skvělá barva, která rozzáří modré oči je růžová v různých odstínech a také fialová . Teplé tóny hnědé vytvoří krásné pozadí pro tvé modré oči. Pro dramatický vzhled můžeš ke modrým očím použít černou barvu .

TIPY NA LÍČENÍ:

1. Jemné líčení s kombinací lososové růžové a modré barvy. Toto líčení se hodí na denní líčení. Modré oči budou jemně zvýrazněny.

2. Třpytivé líčení je poněkud výraznější a hodí se zejména pro speciální příležitosti. Bílá barva v koutku oko rozzáří, fialová zvýrazní modrou barvu očí a černá dodá jemně dramatický look. V tomto líčení se budeš cítit jako královna.

3. Tajemné líčení je ideální na večer. Je výrazné a tvá modrá barva očí doslova vystoupí na povrch! Kombinace žluté, tmavomodré a černé slibuje tajemný pohled! Tak proč to nevyzkoušet?

Věříme, že jsme ti v líčení modrých očí pomohli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno