Chcete vypadat dokonale? Pokud ano, nezapomínejte nejenom na účes nebo líčení, ale také nezapomínejte na vhodné oblečení. A jelikož tu máme podzim, je vhodné zvolit i správné barvy. Které jsou hitem? Podívejte se.

 

Inspirujte se v přírodě

Pokud nevíte, není nic jednoduššího, než se inspirovat v přírodě. A jak na to? Rozhlédněte se kolem sebe. Hlavně potom na stromy a na padající listí. Už víte? Stejně jako na webu www.fittyn.cz, i u nás jedete tipy, které jsou velmi podobné a které vycházejí z oranžové barvy, která je pro podzim jasným trendem. Nemusí být jenom tmavá nebo světlá, jelikož ji můžete ladit i do odstínů, které jsou kombinované s:

  • Hnědou
  • Červenou
  • Zelenou

 

Nebojte se tmavších barev

Pokud si říkáte, že je pro vás oranžový odstín až příliš výrazný, tak se nemusíte obávat držet se při zemi a zvolit něco, co bude mít nádech spíše tmavší. Když jde o typické barvy, tak se jedná o hnědou a také tmavou zelenou. Jelikož móda a lifestyle nemá mantinely, je ideální volit i kombinace, které z této dvojice vychází. Pokud chcete dosáhnout spíše elegantního vzhledu a nijak výrazně nevybočovat, je to pro podzimní dobu volba, se kterou nejde udělat chybu.

 

Zavzpomínejte na léto

Zvolit můžete i takové barvy, které byly populární hlavně v létě. Není to nic špatného. Ideální je přidat trochu na tmavém odstínu, ale jinak se není čeho bát. Danými barvami jsou jak červená, tak je to samozřejmě i modrá. Tomu přizpůsobte také líčení a tedy odstín vaší pleti, který by měl s oblečením ladit. Máme na mysli hlavně svrchní vrstvy oblečení. A tak v této barvě pořiďte třeba klasické rifle, stylový svetr, nebo osvědčenou klasiku v podobě kabátu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno