Okouzlete okolí zářivým úsměvem a pyšněte se nádhernými a zdravými zuby, a to pokud možno po celý život. S pomocí stomatologické kliniky Praha můžete i vy mít zdravý a krásný chrup. Stomatologie Praha, ortodoncie Praha a dentální hygiena Praha se stará o své pacienty jak nejlépe umí. Naše pracoviště jsou vybaveny těmi nejmodernějšími přístroji, jako jsou digitální rentgenové přístroje, výrazně redukující radiační dávku, anebo intraorální kamera, zajišťující kontrolu jinak zcela neviditelných míst v ústní dutině. Naši specializovaní lékaři se vám budou po celou dobu zákroku věnovat, konzultovat s vámi každý krok a postupně vám zcela objasní jednotlivý úkon a umožní tak i srovnání výsledku s původním stavem.

 

Od prevence až po dentální péči

Každý člověk si je určitě vědom toho, že nejdůležitější je prevence, do které spadá pravidelná péče o zuby, jako je čištění zubů a mezizubních prostor. Neméně důležitá je ale také zdravá a vyvážená strava, nezatěžující náš chrup zbytečnými cukry. Ale mnohdy ani správná ústní hygiena nedopomůže k zdravým zubům. Velkou roli hraje rovněž dědičnost, takže pokud má někdo v rodině paradentózu, anebo hodně se kazící zuby, můžete počítat s tím, že toto bohužel můžete zdědit i vy. Zubní ordinace Praha dbá na to, aby se vaše problémy minimalizovaly. Díky zubním implantátům Praha můžou mít všichni naši klienti nádherný chrup. Pokud si nejste zcela jisti, jak správně postupovat při pravidelné péči o zuby, svěřte se do rukou našich odborníků dentální hygieny Praha.

 

Svěřte se do rukou profesionálů

Náš lékařský personál pracuje na nejmodernějším pracovišti v naší republice a snaží se přenášet své letité zkušenosti v oboru do lékařské praxe, což se ve finále odrazí na konečné péči o klienta. Zubní klinika Praha se zabývá, mimo jiné, záchovnou stomatologií Praha, dětskou stomatologií, zubními implantáty Praha, dentální hygienou Praha, paradontologií, ortodoncií a dalšími specializovanými zákroky. Pacientům nabízíme bezbolestné ošetření v lokální anestezii, nebo v analgosedaci, možnost financování ošetření formou splátek, wi-fi připojení na celém našem pracovišti, pohodlné parkování v celém areálu a laboratoř v blízkosti pracoviště. Těšíme se na vaši návštěvu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno