Plastika nosu

Plastiku nosu nepodstupují pouze celebrity, ale i “obyčejní smrtelníci”, kteří se svým nosem nejsou spokojeni. Plastika nosu dokáže vyřešit jakýkoliv problém s nosem. Pokud se vám zdá, že máte nos příliš velký, ostrý, šikmý nebo jinak formovaný, můžete jeho tvar změnit pomocí plastiky nosu. Plastika nosu přináší řešení nejen při estetických úpravách, pomůže vám i v případě, že jste si přivodili úraz, který změnil váš tvar nosu, nebo potřebujete plastiku ze zdravotních důvodů. Plastika nosu vám dodá ztracené sebevědomí a přinese radost do života.

Plastika víček

Plastika očních víček je velmi oblíbenou operací a to i mezi muži. Tento zákrok řeší tukové váčky, které způsobují otoky a přebytečnou, povislou kůži očních víček. Plastika očních víček je nejen estetickým zákrokem, který vás omladí o několik let, ale má i zdravotní hledisko, otoky očí způsobují slzení, bolesti hlavy, zhoršené periferní vidění apod. Provádí se plastika horních i dolních víček, zpravidla v lokální anestezii, bez nutnosti hospitalizace. Pokud tento problém tíží i vás, může pro vás být plastika víček tou pravou formou nápravy.

 

Plastika uší

Plastika obličeje zahrnuje také úpravu uší. Díky této plastice lze změnit velikost, tvar i postavení ušních boltců a to kvůli vrozené i získané vadě. Pokud se jedná o výraznou změnu uší, může dojít k velké změně vašeho výrazu a vzhledu. Nejčastěji se plastika uší provádí u dětí, ale poměrně často i v dospělém věku, plastika uší může konečně přinést pocit spokojenosti s vaším vzhledem a vyřeší váš dlouhodobý estetický problém.

 

Facelift

Facelift je chirurgická úprava obličeje a krku, zejména povislé kůže a podkoží. Tento problém se vyskytuje u žen i mužů ve věku od 45 do 50 let. Kůže nejvíce klesá v oblasti dolní čelisti a krku. Plastická chirurgie Praha je místo, kde vám zkušení odborníci z oboru plastické chirurgie poradí, jak postupovat právě ve vašem případě. Zbavíte se známek stárnutí, poklesu kůže a jemných obličejových svalů. Váš obličej bude po faceliftingu přirozeně mladší a vy se budete cítit zaručeně spokojeně.

1 komentář

  1. Jo takových operací je více, třeba ještě upravení podbradku ale už nevím jak se ta operace jmenuje odborně a pak ještě třeba zvětšení rtů a třeba muži dost často chodí na transplantaci vlasů. Jinak jsem koukala třeba na tuhle kliniku https://www.premier-clinic.cz/ kde taky provádí nějaké ty operace. No zatím žádnou takovou operaci nemám ale nevylučují že bych si někdy v budoucnu někam nezašla ale jak říkám nic se nemá přehánět.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno