Slunce pozvolna proniká do našich domovů a dává nám najevo, že zimní sezóna již dávno odložila svou nadvládu. Nadešlo jaro a zanedlouho tu za okny bude letní parné počasí, které si žádá vaší připravenost. Majitelé předzahrádek a venkovních teras mají oproti lidem z městských sídlišť obrovskou výhodu. Mohou si totiž vytvořit optimální podmínky pro venkovní lenošení přímo na svém pozemku. K tomu je však nutné zakoupit kvalitní zahradní nábytok. Výběr takového nábytku nejvíce závisí na obsahu vaší peněženky. Někdo se spokojí s klasickým plastovým nábytkem, které většinou nepřežije jednu sezónu. Pro ty další tu máme nábytek z ratanu nebo exotických dřevin.

 

Ratanový nábytok

V případě, že ve svém okolí vyžadujete přírodní produkty, je ratanový nábytok určený přímo pro vás. Tento materiál má svou typickou vlastnost, že dokáže jakémukoliv prostoru propůjčit nezaměnitelný půvab nastolující útulnost. Nejen v exteriéru, ale i v interiéru dokáže nastolit senzační atmosféru.

Ratanový materiál je vzdušný a lehký na přenášení, díky tomu se stává vhodným typem nábytku i pro starší, ženy, těhotné a další pohybově hendikepované občany. Ratan je unikátní rostlina pocházející z oblastí, kde vévodí tropické klima.

 

Pivní set

Česká republika je po celém světě proslulá nadměrnou konzumací pivního moku. Není divu, když se na trhu objevuje kvalitní pivní set, který disponuje robustní konstrukcí. Pivní set je tvořen ze dvou odolných lavic a deskového stolu.

Na všechny kovové části získáte dvouletou záruku. Zakupte si například velice netradiční kulatý pivní set, který vyniká především svou originalitou a atypickým řešením, kde nikdo nesedí v čele. Set je tvořen dvěma lavicemi a jedním stolem. Vytvořte si i vy ideální podmínky pro občasný relax a posezení se svými přáteli u sklenky vychlazeného piva.

3 KOMENTÁŘE

  1. Super článek! 🙂
    Jen bych k ratanu dodala, že ten umělý je mnohem lepší. Pravý je náročný na údržbu a rychle se ničí, zato umělý není vůbec náročný a neničí se. A vypadá úplně stejně. Však se koukněte sami http://www.nabytek-ratan.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno