Tvarujte tělo na strojích

Studio Mone v Praze nabízí tvarování postavy na speciálních strojí Vacushape a BodySpace. Tyto stroje se zaměřují na problematické partie a výsledkem je tak pevná a štíhlá postava bez celulitidy. Prvních výsledků si všimnete již po deseti cvičeních. Cvičení pomáhá nejen hubnout a tvarovat vaši postavu, ale také vám zvýší kondici, posílí srdeční činnost, sníží hladinu cholesterolu a zvýší imunitu.

Mezi hlavní výhody těchto strojů patří také podpora lymfatického systému, odstranění celulitidy a hubnutí a tvarování celé postavy komplexně. VacuShape a BodySpace vám pomohou nastartovat metabolismus a do léta budete vypadat naprosto skvěle!

 

Orbitrac pomáhá tělu, ale i kůži

Vyzkoušet můžete také Orbitrac, který k cvičení používá infračervené záření a tak zefektivňuje cvičení. Toto cvičení vám posílí svaly dolních končetin a hýždí. Orbitrac může být dokonalým doplňkem podtlakových strojů VacuShape a BodySpace.

 

Lymfodrenáž vás překvapí

Pražské Studio Mone nabízí také přístrojovou lymfodrenáž. Lymfatická masáž podporuje správnou funkci organismu, zvyšuje imunitu a odstraňuje celulitidu, drobné popraskané žilky na kůži a další.

Velkou výhodou lymfodrenáže je odstranění tukových polštářků a zpevnění problematických partií, například břicha a hýždí. Tato metoda urychluje prokrvení, zbavuje tělo otoků, odstraňuje únavu a je vhodná jako rehabilitace nejen pro sportovce.

 

Po zimě solárium a infrasauna

Dopřejte si péči v soláriu a infrasauně. Studio Mone nabízí příjemnou relaxaci v soláriu. Proč byste nemohli mít zdravou barvu pokožky po celý rok? Navíc solárium působí antidepresivně a po zimním období je zlepšení nálady více než na místě.

Náladu vám zvedne také infrasauna, kde ze sebe vyplavíte všechny problémy a zbytečné starosti. Sanování zvyšuje tělesnou kondici a má prokazatelné pozitivní účinky na tělo, ale také na psychiku.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno