Diety jsou postavené všechny na stejném principu. Potřebujete se dostat do kalorického deficitu, pak hmotnost ubývá. Problémem většiny diet ovšem je, že neztrácíte pouze tuky, ale také svalstvo. Keto dieta je jiná.

Slovo ketodieta pro vás jistě není neznámé. Mluví se o ní často, je populární na sociálních sítích a možná si i vy říkáte, jestli ji zkusit. Místo zahrnování dalšími fakty vám doporučíme něco trochu jiného – přečíst si recenze.

Recenze vyvrátí nejčastěji mylné domněnky

Zní to zajímavě. Snížíte příjem sacharidů a tělo začne jako zdroj energie využívat nahromaděný tuk. Jaká je však realita? Jak vypadá strava bez sacharidů? Jednou z nejčastějších obav je, že budete hlady a nebudete si moct dopřát vaše oblíbené pokrmy.

Ketodieta je pořád forma diety, takže změna jídelníčku je více než pravděpodobná. Rozhodně se ale nebudete muset vzdávat všech dobrot. Jen se je prostě naučíte konzumovat jinak – potvrzují to recenze keto diet od mnohých uživatelů. Těšte se třeba na kuřecí polévku a cereální tyčinky s fíky, ty si uživatelé chválí.

Pardubická KetoDiet má na Googlu hodnocení 4,9 hvězdiček z pěti. Lidé si chválí chuť i jednoduchost procesu.

Keto dieta není jenom jedna

Důležité je uvést, že není keto dieta jako keto dieta. Můžete jíst keto, při tom mít hlad a nestravovat se zrovna dvakrát zdravě. To se nejčastěji děje, pokud si o keto něco přečtete na internetu a snažíte se sestavit jídelníček vlastními silami. Keto dieta sestavená od profesionálů je však jiná.

Pardubická KetoDiet bere jako základ výpočet BMI. Podle toho vám nabídne dietní program přímo pro vaše potřeby. Jídlo dostáváte nachystané v krabičkách, ušetříte nejen čas strávený vařením, ale i nakupováním. I tohle jsou benefity, které si recenze keto diety chválí. Přesvědčí vás dát tomuto typu hubnutí šanci?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno