Dámská jízda vám pomůže hodit starosti za hlavu, uvolnit se, restartovat. Se svými kamarádkami máte v podstatě obrovský výběr. Vyrazit můžete na wellness víkend, za turistikou na hory, poznávat památky a mnoho dalšího. Můžete cestovat jen kousek od vašeho domova, ale také si zaletět na nákupy do Londýna nebo kam vás jen napadne.

Ať už jste svobodná, bezdětná nebo maminka, která má zajištěné hlídání, podniknout dámskou jízdu je úžasné. Vrátíte se plná elánu, nových zážitků s čistou hlavou. Váš pocit komfortu a bezpečí pomůže zesílit i vhodné cestovní pojištění. To nejvýhodnější cestovní pojištění najdete dnes dřív, než lusknete prsty. Není potřeba obíhat pobočky pojišťoven či cestovních kanceláří. Jednoduše si uvaříte kávu, pohodlně sednete k počítači a vyselektujete si nabídky.

Tipy, kam vyrazit

Velmi záleží na tom, jak se s kamarádkami, případně i skvělou švagrovou či sestrou domluvíte. Někdo dá přednost hýčkání v podobě masáží, koupelí, pleťové masky. Jiný raději protáhne své tělo delšími procházkami, další rád pozná památky nebo spojí i více jmenovaných aktivit během víkendu. Tudíž to mohou být nákupy v Londýně, kde na vás čekají i lákavé slevy, po nákupech lze vyrazit za kulturou a večer si můžete dát skvělou večeři v příjemné restauraci a následující den skočíte do vířivky a necháte se namasírovat.

Ovšem od věci není ani příroda, kde zcela určitě vyčistíte hlavu nejlépe. Příroda je balzám pro tělo i duši. Ať už lezete po horách nebo procházíte pohodlné lesní cestičky. Tak či onak opět připomínáme, cestovní pojištění je dnes už nutnost. Ochrání vás před úrazy, zrušením letu, odcizením či zničením zavazadel. Ani tu nejlepší dámskou jízdu roku si neužijete, pokud nebudete cítit vnitřní klid.

Tipy: wellness, nákupy v Londýně či jinde, prohlídka památek, zkrášlující víkend (manikúra, pedikúra, kadeřnictví, dekorativní líčení apod.), relaxace na horách, degustace, adrenalínové zážitky

ed čím vás pojištění ochrání?

  • Zrušení letu či jiné dopravy
  • Odcizení nebo zničení zavazadel
  • Před úrazy, onemocněním – cestovní pojištění kryje léky, transport, hospitalizaci, léčebné výlohy
  • K dispozici máte i 24 hodin denně asistenční službu
  • Pojištění odpovědnosti (i vy můžete někomu nechtěně způsobit újmu)

Ačkoli vás bude stát takový výlet s dámami o nějakou tu korunu víc, ušetří vám starosti a ve finále třeba i spoustu peněz. Pro duševní vzpruhu se doporučuje, aby si žena pro sebe udělala alespoň jeden volný večer jednou za dva týdny a víkend pro sebe alespoň jednou za tři až čtyři měsíce. Bezpochyby také záleží na financích.

Dámská jízda levně a účelně

Bezva může být i víkend u kamarádky. Ovšem čistě jen dámy, mužům vstup nepovolen. Jestliže si tedy nemůžete vyhodit z kopýtka, aby neutrpěl rodinný rozpočet, naplánujte si víkend s kamarádkou, kde můžete připravit zdravý a chutný jídelníček, podniknout pohybové aktivity, procházky, trochu toho vínečka večer a sledování filmů. Ne vždy je nutné cestovat někam daleko. I takový víkend bude určitě senzační a domů se vrátíte s úsměvem na rtu. Dámská jízda může mít neskutečně mnoho podob. Sami víte nejlépe, co vás baví, těší a kolik si toho z pohledu financí můžete dovolit. Úspěšnost dámské jízdy se neměří výši finanční útraty, ale podle vašich pocitů. Klidně můžete jen sbírat houby, borůvky, opékat špekáčky a budete se cítit jako v jiném světě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno