Masáž s nádechem erotiky je zážitek, na který jen tak nezapomenete a budete si ho chtít brzy zopakovat. Co vás při ní čeká a jak si ji nejlépe užijete?

Pro bolavé tělo

Uvolnit namožené svaly po sportu nebo alespoň trochu srovnat bolavá záda jsou nejčastější důvody, proč jdeme na masáž. Erotická masáž má ještě něco navíc, nevyhýbá se žádnému kousku těla, a to včetně intimních partií. Abyste si masáž dokonale vychutnali, je dobré odhodit stud a obavy a užít si každý dotek od začátku do konce. Erotická masáž může, ale samozřejmě nemusí, skončit vaším vyvrcholením. I proto se při ní dokonale zbavíte stresu, napětí a načerpáte novou energii. S masérkou se lze na všem domluvit, třeba pokud vám vadí dotyky v určitých místech, masérka se jim vyhne. Také vám ráda zodpoví všechny otázky, které vás zajímají, a vysvětlí vše tak, abyste se cítili příjemně a mohli se soustředit jen na sebe a masáž.

Odpočinek i pro duši

Před samotnou masáží vás uvolní koupel nebo sprcha, při které se zbavíte studu i zbytečných obav. Masáž probíhá v diskrétních pokojích s příjemnou atmosférou a tlumenou hudbou, takže vás nic a nikdo nebude rušit. Na výběr máte několik variant, záleží na vašich preferencích a náladě nebo si nechte poradit. Kromě klasické masáže si můžete vybrat i jiné typy, jako je nuru nebo tantra masáž. Masérka vás pak, podle zvoleného typu masáže, namaže vonným olejem, pěnou z luxusního mýdla nebo kluzkým nuru gelem a začne s masáží. Dotýká se vás nejen prsty a rukama, ale celým tělem a celá masáž je tak velmi netradiční a příjemná. Můžete mít otevřené oči a pozorovat masérku, která je ve spodním prádle nebo nahá, nebo naopak oči zavřít a nechat pracovat fantazii.

Hlavní poslání masáže je načerpat novou energii, zregenerovat bolavé tělo a nechat odpočinout i duši od stresu a starostí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno