O vánočním úklidu si dnes povídat nebudeme, nechceme vás takhle dopředu zbytečně stresovat. Místo toho se zaměříme na tu příjemnější část – vánoční výzdobu. Ve všech možných ozdůbkách a designových doplňcích se totiž většina žen vyloženě vyžívá. Vánoce jsou ideální příležitostí, jak popustit uzdu fantazii a užít si nakupování překrásných dekorací.

 

Vánoční výzdoba bytu musí být vidět

Čím víc se interiér vašeho domova o Vánocích změní, tím lépe si užijete neobvyklou vánoční atmosféru. Postavit nad televizi jednu sošku andělíčka tedy rozhodně nestačí. Nezapomeňte na tradiční adventní věnec, svícny, barborky ve váze, šišky, perníčky a další symboly typicky českých Vánoc. Pokud se nebojíte zvyků, které k nám přišly z Ameriky, rozšiřují se vaše možnosti ještě o figurky sobů a Santa Clause.

Pro ty, co si neví rady, je tady vánoční výzdoba inspirace. Na internetu najdete spoustu tipů na překrásnou výzdobu. Doporučíme vám jen to, abyste se držela nějaké barvy.

 

Nezapomeňte na vánoční osvětlení

K Vánocům bezpochyby patří vánoční osvětlení v podobě svíček, svícnů, lucerniček, petrolejek a světelných řetězů. Nemusíte hned natahovat kilometry řetězů, stačí drobnosti. V obchodech pořídíte svítící hvězdy a jiné maličkosti, které vnesou světlo do tmavých zimních večerů.

Kdybyste přece jen neměli starost o útratu za elektřinu a rozhodli se pro něco velkolepějšího, nakupte LED vánoční osvětlení a rozvěste ho po střeše, stromcích na zahradě, komíně, balkóně, … Překrásně vypadá tzv. světelný déšť či osvětlení ve tvaru sněhových vloček. A jestliže nemáte na zahradě stromy k nazdobení, postavte si tam osvětlený akrylový kužel. Vyčarujete tak vánoční atmosféru nejen pro svou rodinu, ale pro každého, kdo půjde kolem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno