Pracuji pro jeden obchod v centru Prahy a musím se vám pochlubit s novou službou, kterou jsme začali využívat. V minulosti k nám na obchod jezdila úklidová firma, ale vedoucí naší prodejny spolupráci stopnul. Nebyli jsme se službami stoprocentně spokojeni a náklady navíc jsou prostě náklady navíc.

Nejprve po nás zaměstnavatel chtěl, abychom kromě prodeje a jiných služeb o obchod pečovali kompletně sami, což znamenalo i drhnutí podlah a umývání výloh. To bylo velmi nepříjemné. Byla to pro nás nejen práce navíc, kterou jsme neměli zaplacenou, ale i poměrně nebezpečná. Po nějaké době už jsme odmítali ji vykonávat a byli jsme rádi, když obchod vedoucího změnil.

Nový vedoucí nám na úklid obchodu a umývání výloh zajistil jinou firmu. Její pracovníci k nám nyní jezdí práce provádět v pravidelných cyklech. Firma se jmenuje A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové čištění oken, fasád, mytí výloh Praha 1.

Na výlohy mají speciální umývací metodu, je to takový malý zázrak. V jednoduchosti je prostě dokonalost. Výlohy jim stačí umýt rozmývákem a stáhnout gumovou stěrkou. Po proschnutí výlohy vyleští nano textilií a je hotovo. Nepoužívají žádná leštidla. Dozvěděli jsme se, že bez leštidel vydrží výlohy i okna lesklá mnohem déle. A nakonec jsme se o tom i přesvědčili.

Musíme A SERVIS velmi pochválit a doporučit ji dál. Zaměstnanci jsou velmi ochotní a pracovití. Dodržují přesné termíny a nikdy jsme na ně nemuseli čekat. Svou práci chodí vykonávat až po pracovní době, aby nezasahovali do chodu prodejny a jsou velmi flexibilní. Je vidět, že tato firma využívá samé proškolené pracovníky a žádné nárazové brigádníky, kvalita je opravdu znát. Děkujeme!

Odstraňování, likvidace graffiti, dezinfekce plísně. Protiplísňový nátěr Praha 7

Život ve městě miluji, ale jestli na něm něco nesnáším, tak to, že na hrozně moc místech je graffiti. Kdyby bylo aspoň hezké, ale ve většině případů to jsou hnusné nesmyslné čmáranice, které by zvládla i moje pětiletá dcera a od ní by to asi vypadalo líp. Nápisy jsou pořádný průšvih ve chvíli, kdy skončí i na vašem domě. A přesně to se stalo mně. Takže jsem si místo práce sedla k počítači a začala hledat takovou společnost, která by to vyčistila, protože to muselo co nejdříve pryč.

Zkoumala jsem proto internet a objevila firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., protiplísňový nátěr, odstraňování graffiti Praha 7, která nabízí nejen odstranění graffiti, ale také antigraffitovou ochranu proti sprejerům. Antigraffitový nátěr je účinnou ochranou proti výtvorům těchto pouličních antiumělců. Vytvoří na fasádě ochranný film, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky. Potom jde graffiti mnohem lépe dolů. AGO navíc fasádu zafixuje, při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura. A funguje to dobře, protože když se potom na zdi objevilo graffiti ještě jednou, tak pak šlo dolů úplně bez problémů. Protože ten ničema už viděl, že jeho umění nemá moc dlouhého trvání, tak to bylo naposled. Aspoň teda doufám.  Proto moc všem tuto firmu doporučuji, protože za poměrně slušné peníze odvádí velmi kvalitní práci.

10858267 - detail from a famous lennon wall in prague

Dále nabízí službu likvidace, sanace, dezinfekce plísně, mechů, řas a hub a jak jsem se dozvěděla na vyčištěné a vydezinfikované fasády, zdi a stěny aplikuje LSG – protiplísňový nátěr, který zamezí dalšímu výskytu organického znečištění plísní. Zajímalo mě to proto, že podobný problém řeší ve svém domě moji rodiče, takže jsem hned domluvila schůzku. Zaměstnanci firmy jsou navíc skuteční profesionálové, kteří disponují i velmi příjemným vystupováním, jsou velmi ochotní a vstřícní ke všem dotazům a požadavkům, tudíž vám můžu garantovat, že nepříjemným situacím z hlediska komunikace určitě nebudete muset čelit.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno