Před několika měsíci jsem byl postaven před situaci, kdy jsem přišel do práce a na budově naší firmy se objevilo graffiti. Prvně jsem na to zůstal zírat a nevěřil vlastním očím, protože budova naší firmy je až na okraji Prahy, kde jsem si myslel, že se tento problém nemůže vyskytnout. Bál jsem se, jak to půjde dolů, protože fasáda nebyla nijak ošetřena žádným ochranným nátěrem před těmito spreji.

Ale můj kamarád má s odstraňováním graffiti zkušenosti, protože se mu kdysi stal stejný problém jako mně a dal mi kontakt na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád Praha 3, odstraňování graffiti, se kterou měl prý vynikající zkušenost a ať se prý nebojím, že mě té čmáranice na zdi určitě zbaví. Neváhal jsem, hned jim zavolal na centrálu a domluvil se s nimi na odstraňování graffiti. Ještě ten den přijeli pracovníci zajistit odstranění, které ve finále ale nebylo úplně úspěšné.

Nebyla to však jejich chyba. Sami na internetu uvádí, že odstraňování graffiti nemusí mít dle druhu fasády vždy 100% úspěšnost. V tomto případě ale postupovali tak, že na fasádu nově aplikovali fasádní barvu, protože nám ještě ve skladu zbyla, protože jsme před nedávnem malovali.

Odvedli vynikající práci a jsem s nimi velmi spokojen, po odstranění na zeď ještě nanesli ochrannou nanotechnologii, která zajistí, že příště už odstraňování půjde jako po másle a bude to méně finančně náročné. Jsem maximálně spokojen a proto všem tuto firmu a její službu odstraňování graffiti doporučuji, protože jsem si jistý, že splní všechny vaše požadavky a dají vaše poškozená místa do pořádku.

Mytí oken, výloh, čištění po stavbě, odstraňování silikonů, polepů. Výškové práce Praha 4

Na našem novém domě jsme měli okna velmi špinavá, byla totiž po stavbě. Zůstala na nich nejenom hromada prachu, ale i zbytky cementu a podobně. Nejenom, že jsem se bála, že to nepůjde vyčistit, ale že i kdybych se do toho pustila, tak že by hrozilo, že okna nějak poškodím. Pak jsme si řekli, že bychom si na to mohli najmout úklidovou firmu. Stejně už jsme do stavbu investovali spoustu peněz, takže jedna menší zakázka navíc už by nás stejně nevytrhla.

17022926 - human hand washing window in nice summer day

Na internetu jsme s manželem hledali nějakou firmu, která myje okna a projížděli všechna možná fóra a diskuze, která mytí oken Praha nabízela. Našli jsme firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Praha 4, mytí výloh, oken, výškové práce. Telefonicky jsme je kontaktovali a domluvili jsme se s nimi na termínu a ostatních náležitostech a hned druhá den nám mailem poslali finanční návrh, s kterým jsme souhlasili. Po domluvě k nám za pět dní přijeli tři čtyři jejich zaměstnanci a okna perfektně vyčistili a umyli za necelé tři hodiny.

Okna jsou po jejich umytí krásně čistá bez šmouh, lesknou se a i rámy s parapety umyli pečlivě. A hlavně na okně po odstraňování zbytků po stavbě nebyl jediný škrábanec. Nově dodávaná okna mají na svém povrchu jemně pokovenou vrstvu, která je bohužel citlivá na hrubší zacházení.

Jestli můžu poradit vám všem ostatním, kteří poptáváte mytí oken, obraťte se na tuto úklidovou společnost, kde za sebe předně doporučuji službu mytí oken Praha od A SERVIS LIPKA, kterou jsme sami vyzkoušeli. Jsem přesvědčena, že splní všechny vaše požadavky a budete s ní maximálně spokojeni. Důkazem jejich skvělého servisu je i řada pozitivních ohlasů na internetu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno