Pokud nedisponujete potřebným časovým rozpětím k podrobnému prohledání současné nabídky nábytkářského průmyslu v celé své obsáhlosti, udělejte si čas na tento článek a objevíte nejkratší cestu k nim. Hlavním cílem našeho zkoumání bylo najít pohovku, která by splňovala vysoké estetické i funkční nároky současné náročné klientely a zachovala si svou přijatelnou cenu. Chtěli jsme si na všechen nábytek hlavně sáhnout a podrobně se seznámit s jeho materiálem. Vyzkoušet si kvalitu sezení, nechat si předvést všechny předložené funkce, výhody a zjistit, jak je ve skutečnosti pohodlná. Takové odpovědi ve virtuální nabídce nebo katalogové předloze nenaleznete.

Posadit se a vědět, že jste doma

Metropole se stávají prioritním místem, kde se střetává největší výběr showroomů luxusních značek. Neměl by tedy být problém objevit rychlou odezvu na naše otázky ohledně výběru té nejlepší pohovky do obývacího prostoru s ohledem na poměr ceny a výkonu. Prošli jsme obrovské množství značek a výrobců, ale výsledek se nesetkal s předpokladem. Třpytivé expozice nabízely pouze kusy z výprodejního sektoru, což je na aktuální požadavky prostě málo. Objednání novějších modelů bylo možné jen z katalogů, čímž nám výrobce neposkytuje možnost osobního kontaktu. Sedačku v ceně vozidla střední třídy je prostě třeba osahat, virtuální pohled je plně nedostačující a katalogový obrázek opravdu nic nenapoví.

Přesto nebyla naše cesta zbytečná a máme výsledky

Zjistili jsme, že kvalitní pohovky z Německa jsou tvrdší a poskytované nadrámcové služby v ceně produktu se hledají opravdu nesnadno. V současnosti dáváme raději přednost pohodlnému posedu před jinak oblíbeným povalováním. Aktuální doba se mění a společně s ní i celkové potřeby koncového spotřebitele. Kroky nás zavedly do italské oblasti v područí italských mistrů.

 

Hlavní města prostě nabízejí více

V centrech hlavních měst se vždy objevuje největší koncentrace značkových a kvalitních obchodů renomovaných nábytkářských společností. Podívejme se na nenápadnou společnost Natuzzi Italia, dle našeho názoru jde o nejzajímavější volbu v segmentu výroby kvalitních pohovek. Drží cenu v nižší hladině, poskytuje nadstandardní zvýhodnění a nezapomíná na designovou celistvost dalšího zakoupeného nábytku. Vstupte do zcela odlišného světa a nechte se učarovat rozsáhlou nabídkou, přičemž všechny nabízené pohovky jsou fyzicky přítomné.

Nechybí jediná varianta, čímž se bezpečně seznámíte se všemi alternativními produkty. Jednoduše si vyberete sedačku a odvážíte si jí domu bez jakékoliv čekací lhůty. Italská prodejna se díky skladové dostupnosti. dostává do velkého náskoku před svou konkurenci. Firma tak svým klientům nabízí důležité srovnání kůže a látky přímo na místě výstaviště. Vyzkoušíte si, jestli je příjemná na omak, jakým způsobem ovlivňuje vaše pocity a zda vám je příjemná při sedu. Nábytek vybíráme především smysly a pocitem, to vám žádný obrázek neumožní.

Natuzzi Italia – klasika ze středomořské oblasti

V moderně laděné italské prodejně Natuzzi Italia nás dokázali přesvědčit o jedinečnosti rozsáhlé nabídky, ale i rozumnou cenou. Vybrali jsme pro vás zlatou střední cestu, kde se stále střetává nadstandardní kvalita pohovky s nízkou cenou.

Kromě výhodné cenovky se pohovky nacházejí v kompletní kolekci i s ostatním nábytkem, díky čemuž dokážete svému interiéru vdechnout nekonvenční atmosféru. Pochybení zde nemá žádný prostor, při nejmenším pak snížíte riziko dopadu špatného sladění interiérového stylu. Přece nebudete k vybranému stylu pohovky hledat komodu u jiného výrobce, když se ve stejném duchu a stylizaci nachází pod stejnou italskou střechou

Kvalitní pohovka se jmenuje Herman

HERMAN pohovky se staly naším favoritem, které zaujmou ihned na první pohled především svými estetickými „křídly“, jež po celé délce podpírají zadní a boční části sedačky. Unikátní nápad je dotáhnut do posledního detailu. Její nekonvenční vzhled nás oslovil při vstupu do předsálí prodejny, což je určitě záměrem a symbolem, že vstupujete do zcela odlišného světa. Podpěrná „křídla“ jí propůjčují nezaměnitelnou atmosféru. Ve své podstatě si této pohovky nelze nepovšimnout a každého návštěvníka svede k podvědomému pohledu. K hlavním přednostem společnosti patří komplexní přístup k výrobě, kdy jsou všechny atributy součástí jedné z mnohých kolekcí. Neexistuje žádný samostatný prvek bez návaznosti na přednastavenou vizualizaci.

Lukrativní pohovka IAGO hledá výhodu v robustnosti

Pohovka IAGO je vítězným zástupcem funkčního nábytku. Robustní pohovka s možností polohování segmentů proměňuje sezení v mimořádně pohodlný zážitek, který už nikdy nevyměníte. Evokovala v nás představu příjemné a útulné místnosti s praskajícím dřevem v žhnoucím krbu a sklenkou lahodného pití. Stačí se jen zamyslet a pohodlně usadit.

Za několik slov rozhodně stojí i unikátní potahový materiál zvaný Manopesca, s nímž jsme se jinde nesetkali. Vypadá jako dokonale kvalitní broušená kůže, při tom se jedná o naprosto běžnou látku, která je svým charakterem podobná známému neoprénu.

Podobnost materiálu naleznete jak ve vizuální podobě, tak i v charakterové povaze

 

Dokáže si poradit i se špínou?

Pohovka a její schopnost se vypořádat se špínou je důležitou zastávkou navyšující její lukrativitu. Každý, kdo se bojí světlejšího materiálu pohovky, se díky této moderní pohovce svého strachu a obav zbaví jednou pro vždy.

Hned vedle obsáhlého sortimentu pohovek s koženým potahem, které si Natuzzi zpracovává ve svých továrnách se objevuje Manopesca, originální materiál, který je u pohovek netradiční a o to více zajímavý.

Polohovací sedačky s inovativním řešením

Pro všechny současné zájemce doplňkových mechanických funkcí máme příjemné sdělení. Klasické polohování podnožky a kvalitní zádové opěrky ve stejnosměrném režimu je minulostí. Nově si oba segmenty lze nastavit samostatně, takže si mnohem lépe zajistíte požadovaný úhel polohy pro vaše sezení.

Společnost Natuzzi Italia umožňuje nastavení polohy sedačky dle vlastních potřeb a tím přináší nebývalý komfort sezení. Pohovky se tak stále častěji dostávají do hledáčku náročné klientely, kteří chtějí od svého výběru trochu více. Nechte se také inspirovat novou strategií a zahrňte návštěvu této prodejny do svého diáře návštěv..

http://www.natuzzi.cz/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno