Jste-li v této fázi vztahu, můžete tipy na seznámení klidně hodit za hlavu. Teď se spíš soustřeďte na své nervy a čas a snažte se je pocuchat co nejméně.

 

Nejlepší jsou kamenné obchody

I když se většina nákupů módy a šperků dnes odehrává na internetu, vybrat snubní prsten byste přece jenom měli osobně v některém ověřeném zlatnictví. Tvar, podobu a materiál nejlépe zvážíte právě při osobní návštěvě.

 

Na nákupy z ulice zapomeňte!

Nesnažte se však ušetřit pár stokorun za každou cenu a vybírat snubní prstýnky v luxusně vypadajících stáncích na ulicích. I když jde na první pohled o nádherné zboží, jen málokdy má všechny potřebné certifikáty a ověření od Puncovního úřadu. Zvláště to platí o výrobcích z Polska nebo Turecka.

 

Vezměte si s sebou starší prstýnek

Aby byl váš nákup skutečně rychlý, přineste si do prodejny některý ze svých starších prstýnků, který vám skvěle sedí. Pomůžete tak obsluze s rychlým výběrem velikosti a zároveň jí dáte představu o svém preferovaném stylu.

 

Připravte se předem

Renomovaná zlatnictví mají množství svých výrobků vystavených na internetu, takže můžete do prodejny přijít již s hotovou představou o nákupu. A pří té příležitosti můžete vybrat třeba i nejkrásnější diamantové náušnice, které váš osobní šperk vyzdvihnou na docela jinou úroveň!

 

Zajímejte se o trendy

Chcete být IN i ve světě zlata? Pak vsaďte na bílé zlato nebo dokonce chirurgickou ocel. Vyškolená obsluha by vám měla umět fundovaně poradit, a zároveň nabídnout jen a jen to nejlepší. A není dokonce výjimkou, kdy si každý z partnerů vybere jiný model – dnes už se totiž fantazii meze nekladou!

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno