Když to v sexu neklape

Zvláště starší muži mohou mít problém se sníženou vzrušivostí. Délka ruční práce se pak jen stěží může vyrovnat očekávaným přínosům a délce sexu. Jestliže není nalezena fyziologická příčina, může být problém jednoduše ve sníženém stupni dráždivosti. Odborníci v takovém případě doporučují rozhodnout se pro obřízku.

Nejde o nic složitého, muži je v takovém případě pouze odstraněna pokrývka žaludu, který se rázem stává vnímavější vůči okolním podnětům. Zákrok je malý, obvykle prováděný ambulantně. A navíc je možné čerpat z benefitu zjednodušené osobní hygieny. Od teď nebude třeba nic nadzvedávat nebo shrnovat a vytratí se problém s nežádoucími pachy. Obřízka je ze stejného důvodu doporučována i mužům, kteří trpí na kvasinkové infekce a další obtíže.

 

Jaké to bude pro mě?

Sex s obřezaným mužem je prakticky stejný jako dříve. Jen předehry bývají kratší právě kvůli zvýšené vzrušivosti. A pokud se stále bojíte, vyzkoušejte si to dopředu. Pomoci vám může jakákoli znamenitá sex seznamka.

 

Když jde o plánování rodinné budoucnosti

Plánované rodičovství je jedním z nejdůležitějších faktorů, který žene naši civilizaci dopředu. Antikoncepční pilulky jsou tak v našich domácnostech stejně běžné jako třeba paralen. Ne všechny ženy však takový zásah snesou. A právě tehdy přichází na řadu antikoncepce pro muže. Nejúčinnější je vasektomie, která zabrání výstupu spermií ven z těla, a tím účinně předejde nežádoucímu oplodnění. Opět nejde o žádný složitý ani bolestivý zákrok, někdy je však třeba k němu muže trochu popostrčit…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno