Dobrý den, pracuji jako vychovatelka ve školní družině a chtěla bych zveřejnit proměnu našich tříd díky firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění a dezinfekce koberců Praha 7. Mnozí z Vás jistě vědí, co malé děti dokážou nadělat za nepořádek, když se rozdivočí. Vlastně i v klidovém režimu dokážou udělat nepořádek, což teprve, když přepnou na aktivní režim. A jelikož máme v našich třídách, kde je i družina, koberce, tak je na nich řádění našich dětí už poměrně dost vidět.

Uklízečky sice dělají, co můžou, ale zase po nich nemůžeme chtít nemožné. Bylo načase tento úkol předat nějaké úklidové firmě. Vyhledala firmu, která garantovala kvalitní čištění extrakční metodou. Bohužel jejich metoda k vyčištění takto znečištěných koberců od barev nestačila, naopak, na kobercích po čištění ještě zůstaly fleky, které tam rozhodně neměly co dělat.

Po internetovém výzkumu jsme se zkontaktovali s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, která nám konečně vyhověla podle představ celého personálu. Používají i ekologickou chemii pro čištění, která je vhodná i do zdravotnictví a potravinářství. Pro čištění koberců, kde si na nich hrají děti je tato chemie vhodná. Koberce vyčistili perfektně a krásně třídy provoněli. Jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní a počínali si opravdu profesionálně.

Takže za nás maximální spokojenost, protože kombinace kvalitní práce a milých pracovníků už dnes není tak častá, zvlášť pokud to má být za rozumné peníze, které je vedení školy ještě ochotno investovat. Proto všem jejich službu čištění koberců Praha vřele doporučuji.

Renovace, čištění, voskování podlah PVC, linolea, marmolea Praha 2

Naše taneční studio nutně potřebovalo provést něco s podlahou. Teprve jsme ho před nedávnem pronajali. Místo a nájem byly velmi výhodné, ale podlaha nebyla moc v dobrém stavu. To nám vzhledem k okolnostem ale až tak moc nevadilo. Každopádně bylo potřeba s ní něco provést. Doufali jsme, že čištění by to mohlo spravit. Teda, ne, že bychom se do čištění pouštěli sami, chtělo to spíš odborníky, kteří by podlahu zároveň zvládli i navoskovat, aby zbytečně neklouzala.

45860231 - fragment of parquet floor

Prostě jsme potřebovali péči se vším všudy. S nějakými firmami jsme už zkušenosti měli, ale pořád jsme hledali tu ideální. A nebylo to lehké. Tentokrát si ale myslíme, že jsme ji našli. Přesně tu firmu, kterou jsme tak dlouho hledali.

Onou úklidovou firmou je A SERVIS LIPKA, s.r.o., voskování linolea, čištění podlah Praha 2. Pokud s ní ještě nemáte zkušenosti, určitě čtěte dál. Úklidových firem je v Praze spousta, proto nám objevení této trvalo tak dlouho. Firma A SERVIS LIPKA ale určitě patří mezi ty nejlepší. Naše studio má více místností. Pracovníci zvládli umýt všechny podlahy snad za jedno lusknutí prstem. Přibližně. Voskování trvalo trochu déle, bylo totiž potřeba nanést více vrstev, ale pracovníci byli velmi pečliví. Dařilo se jim moc dobře. Dokázali dovést podlahy z žalostného stavu do toho nejlepšího, úplně nám prozářily všechny místnosti. To byste ani nevěřili.

A protože je tento výsledek tak neuvěřitelný, budete si práci firmy A SERVIS LIPKA muset ověřit sami. Nám tato úklidová firma opravdu vyrazila dech. Nemůžeme být s jejím výkonem spokojenější.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno