Milovníci běhu se za svůj koníček nestydí. Právě naopak. Hrdě ukazují nejnovější běžecké boty a rádi se účastní výkonnostních i charitativních akcí, které s během souvisí. Být běžcem, to znamená upravit svůj životní styl a myšlení, vždyť strávit pošmourné odpoledne u seriálu nebo nad pěknou knihou je leckdy tak lákavé. Dobrá motivace je důležitá a kvalitní běžecká trička s originální potiskem ji umí dodat hned dvakrát: nejdřív vám, když si ho obléknete a poté i všem, které při své aktivitě potkáte.

Běžecká trička se hodí i jako dárek. Bere váš tatínek, švagr nebo kamarád běh opravdu vážně? Nebo si rád vystřelí ze sebe i svého okolí? Ať tak nebo tak, v e-shopu Triko4u.cz pro něj vhodné tričko určitě vyberete. A nejenom s běžeckým motivem, na výběr máte i řadu další a kdo ví, možná při jednom nákupu pořídíte skvělé dárky celé rodině. Každý má totiž nějaký ten koníček, se kterým by se rád pochlubil.

_tn2_1664

Trička s potiskem, která sedí

Pokud máte trička s vtipnými nápisy a potisky spojená s oversized módou, která házela do jedné škatulky hubené slečny i pořádně udělané hráče boxery, pletete se. Originální trička s potiskem totiž vypadají nejlépe, když svému majiteli skutečně sedí. Triko4u.cz proto nabízí dva různé střihy: dámský a pánský (unisex) a širokou škálu velikostí, která nezapomíná ani na trička nadměrných velikostí až 5XL.

Všechna trička i mikina z nabídky pocházejí od špičkové značky Sol´s, která je držitelem mnoha certifikátů včetně Öko-tex. Díky transferovému potisku, který vyniká dlouhou životností a odolností, lze originální trička s potiskem bez problémů prát v pračce na 30°C, aniž by došlo k brzkému poškození obrázku nebo vyblednutí barvy. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno